Cargo Simulator Apk indir

Cargo Simulator Apk indir

Cargo Simulator Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu98.9 MB
ÜreticismSoft
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (98.9 MB)Android için indirApk indir

Cargo Simulator Kamyon ile Yük Taşıma Android Mobil Oyunu

Cargo Simulator apk indir, Android mobil cihazınızda oynayabileceğiniz kamyon yük taşıma oyunudur. Cargo Simulator oyunu 100 MB altı oyunlar aradığınızda tercih edebileceğiniz en doğru seçim olacaktır. Özellikle çok fazla yer kaplamayan ancak kalitesi ile birçok oyundan daha iyi durumda olan bu oyun uygulaması, tercih edilirliği yüksek uygulamalardandır.

 Cargo Simulator apk 2019 indirenler Türkiye haritası üzerinde istedikleri her yere gidebilirler. Türk yapımı olan uygulama grafikleri, çizimleri, efektleri ve detaylarıyla son derece gurur verici özelliklere sahiptir. Geliştirilmiş, gerçeklik payı yüksek simülatör oyunlarından keyif alıyorsanız Cargo Simulator apk 2019 oynamak da son derece keyif verici olacaktır.

Cargo Simulator Apk 2019 İndir

Cargo Simulator apk 2019 indirmek için cihazların android olması gerekir. Android işletimde zahmetsiz çalışan uygulama hem cep telefonlarına hem de tabletlere uygundur. Tabletler daha büyük ekranlı olduğu için görüntüyü çok daha başarılı şekilde taşıyabilmektedir.

Hiçbir ücret ödemeden indirebildiğiniz uygulamanın sürekli akış içine olması, sıkmadan devamlılık göstermesi son derece keyif vericidir. Cargo Simulator apk 2019 indirip dilediğiniz kadar sıkılmadan, istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

660 kez indirildi
Cargo Simulator Apk indir Android - indirSon için YORUM YAZIN