Cactus Mccoy indir

Cactus Mccoy indir

Cactus Mccoy indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu32.1 MB
ÜreticiMoving Adapters
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (32.1 MB)Android için indirApk indir

CACTUS MCCOY apk indir, Android cep telefonlarda aksiyon savaş oyunları arasında az yer kaplayıp eğlenceli ve oynanabilirliği yüksek bir oyundur. Cactus Mccoy cep telefonuyla oyun oynamayı sevenlerin ilgi duyduğu oyunlardan bir tanesidir. Genellikle her yaştan kullanıcıya hitap eden bu oyunun hafif şiddet içerikli bir temaya sahip olduğunu söylemek doğru olacaktır. Bu açıdan küçük yaşta olan oyuncuların aile kontrolünde oynaması özellikle önerilmektedir.

Cactus Mccoy Silahlı ve saldırı odaklı oyunları sevenlerden biriyseniz CACTUS MCCOY oyununda aradığınız eğlenceyi bulabilirsiniz. Çok fazla yer kaplamayan ancak şarj konusunda ciddi bir enerji harcatan oyun, uzun süre bağımlılık yapacak türdendir.

CACTUS MCCOY İndir

CACTUS MCCOY oyununu oynayabilmek için yapmanız gereken tek şey indirmektir. Cep telefonunuza kolaylıkla indirebileceğiniz bu keyifli oyunu aynı zamanda tabletlerinize indirebilirsiniz. Tablet oyunlarından biri olarak çok sık indirilen oyun mobil markette yerini almaktadır. Android işletim sistemli cihaza birkaç dakika içinde inen oyunu dilediğiniz gibi oynayabilmeniz mümkündür.

CACTUS MCCOY Özellikler

CACTUS MCCOY oyunu oldukça farklı ve ilgi çekici bir konuya sahiptir. Oyunun baş kahramanı bir gün vücudunda farklılıklar olduğunu görmekte ve uyandığında kaktüse dönüştüğünü fark etmektedir. Üzerine işleyen bu korkunç laneti kaldırmak için maceraya atılmaktadır. Bu macera boyunca kahramanın başına gelebilen her türlü engelleri aşmak ve laneti kaldırmak temel hedeftir.

Oldukça eğlenceli bir konuya sahip olan oyunun temaya uygun bir formata sahip olduğunu söylemek mümkündür. Çok mükemmel grafiksel çalışmalar olmasa da oyunun müzik konusunda oldukça eğlendirici olduğu bilinmektedir.

2649 kez indirildi
Cactus Mccoy APK indir Android - indirZip için YORUM YAZIN