Bumper.io Apk indir

Bumper.io Apk indir

Bumper.io Apk indir
Lisans1.4
DilTürkçe
Dosya Boyutu24.7 MB
ÜreticiSusamuru Inc.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (24.7 MB)Android için indirApk indir

Bumper.io apk indir, Bumper.io hayatta kalma oyunlarına farklı bir açıdan bakmanıza yardımcı olacak uygulamalardandır. Bumper.io bir oyun uygulaması olarak çok keyifli ve eğlenceli olan Bumper.io kısa sürede bağımlısı olabileceğiniz bir oyundur. Genel olarak hayatta kalmayı hedeflediğiniz oyunda aynı zamanda rakiplerinizi düşmeye zorlamalısınız. Rakiplerinizi denize dökerek ilerleyebilir ve ancak bu sayede hayatta kalmayı başarabilirsiniz.
Durmak, beklemek gibi anların olmadığı Bumper.io oyununda devamlı hareket halinde olup mücadele etmeniz gerekmektedir. Ne kadar güçlü mücadele ederseniz o kadar başarılı sonuç elde edersiniz.
Bumper.io İndir
Bumper.io indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonlarını ya da tabletleri kullanabilirsiniz. Android işletimli cep telefonları ve tabletler oyunu takılma ya da donma olmadan çalıştırabilmektedir.
Mobil uygulama marketinde kolayca bulunan Bumper.io apk indirme işlemi en fazla 2 dakika sürmektedir. Arkasından aç diyerek anında oyuna giriş yapmak mümkündür. İlk seviyede biraz basit gibi görünen oyun daha sonrasında çok daha zor ve kalabalık olmaktadır. Seviye atlayabilmeniz için bölüm sonunda adada yalnız kalmanız tek gerekliliktir.

310 kez indirildi
Bumper.io Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN