Bubble Shooter Apk indir

Bubble Shooter Apk indir

Bubble Shooter Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9.83 MB
ÜreticiPinka
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (9.83 MB)Android için indirApk indir

Bubble Shooter apk basit kulları olan ancak oynayanları kendine bağlayan keyifli bir oyundur. Dileyen herkesin kolaylıkla oynayabildiği bu oyun son derece kolay ve bir o kadar da eğlencelidir. Genel olarak balon patlatma oyunu formatındadır. Renkli balonları patlatmanız ve puan toplamanız beklenmektedir. Balon patlatma oyunlarından birçok olsa da bu oyun uygulamasının popülerliği her geçen gün artmaktadır. Hem sade bir tasarıma sahip olması hem de son derece basit bir mantığının bulunması oyunu çekici kılmaktadır.

Bubble Shooter Apk İndir

Bubble Shooter apk indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri kullanmak gerekmektedir. Cep telefonu ekranlarına da tablet ekranlarına da oldukça uygun bir oyundur. Dolayısıyla hangisine indirmek isterseniz kolaylıkla oynayabilir, oyundan keyif alabilirsiniz.

Android cihazlarda sıkıntısız şekilde çalışan Bubble Shooter oynamak isteyen herkesin kolayca oynayabileceği oyunlardandır. Arayüzünün basit olması her yaştan oyuncuya hitap etmesini sağlamaktadır. Büyük küçük herkes cep telefonundan ya da tabletinden bu oyunu oynayabilmektedir. Ayrıca tamamıyla ücretsiz olması da bir başka güzel yanıdır.

498 kez indirildi
Bubble Shooter Apk indir Android - indirSon için YORUM YAZIN