Blok Bulmaca Jewel indir

Blok Bulmaca Jewel indir

Blok Bulmaca Jewel indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu24.00 MB
Üreticihua weiwei
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (24.00 MB)Android için indir

Blok Bulmaca Jewel indir, oynayabileceğiniz kaliteli android bulmaca oyunlardan birisidir. Klasik puzzle oyunlarından sıkıldıysanız ya da basit bulmacalar artık size hitap etmiyorsa Blok Bulmaca indirebilirsiniz. Hem oldukça eğlenceli hem de birkaç seviye sonrasında son derece zorlayıcı olan uygulama, size ihtiyacınız olan oyunu sunmaktadır.

Oyun uygulaması olarak beklentileri karşılayan Blok Bulmaca Jewel,  renkli lego parçalarından oluşmaktadır. Renkli lego parçalarından uyanları birbirine tamamlama ve bir sonraki bölüme geçem amacı taşımaktadır.

Blok Bulmaca Jewel İndir

Blok Bulmaca Jewel indirmek yalnızca birkaç dakika almaktadır. Birkaç dakika içerisinde uygulama mağazasında bulabileceğiniz oyunu indirebilir, aç dedikten sonra açılmasını sağlayabilirsiniz. Girişten sonraki ilk birkaç bölüm çok basit gelebilir ancak sonrasında seviye ilerledikçe oyun da zorlaşmakta daha çok keyif vermektedir.

 

Blok Bulmaca Jewel blok puzzle olarak da bilinmektedir. Bu kategoride yer alan oyunlardan sıkıldığınızda tercih edebileceğiniz Blok Puzzle Jewel hilesi de olan bir oyundur. Hilesiyle oynadığınızda da eğlenceli zaman geçirebileceğinizden emin olabilirsiniz. Tamamıyla ücretsiz olduğu için oyun son derece kullanışlıdır.

712 kez indirildi
Blok Bulmaca Jewel indir Android - indirZip için YORUM YAZIN