Block Puzzle Games Apk indir

Block Puzzle Games Apk indir

Block Puzzle Games Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.00 MB
ÜreticiFast Fun
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (10.00 MB)Android için indirApk indir

Block Puzzle Games apk indir, Block Puzzle Games lego oyunlarından hoşlananlar için son derece profesyonel bir android oyun uygulamadır. Lego görünümlü parçaları uygun yerlere yerleştirmeyi esas alan oyunda canlı renkler, tasarım ve müzikler sizleri beklemektedir. Oynarken keyif alabileceğiniz bir sisteme sahip olan oyun uygulaması zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir içeriğe sahiptir.

Tüm parçaların yerleştirilmesi gereken Block Puzzle Games oyununda her seviyenin biraz daha zor olması, oyunu çok daha çekici kılmaktadır. Başlangıçta herkese hitap eden oyun ilerledikçe gerçekten beceri sahibi olanların oynayabileceği forma bürünmektedir.

Block Puzzle Games Apk İndir

Block Puzzle Games apk indirmek için Play Store gibi uygulama marketlerini kullanabilirsiniz. Cihazınızda yer alan uygulama marketiniz hangisiyse oyunun ismini girdikten sonra indirebilirsiniz. Sonrasında aç diyerek hemen oyunda yerinizi alabilirsiniz.

Puzzle oyunları arasından en sevilenlerden biri olan Block Puzzle Games apk oynayanların son derece memnun etmektedir. Hiçbir ücret ödenmeden indirilip oynanması ise herkesin rahatlıkla ulaşıp doyasıya oynayabilmesine olanak sağlamaktadır. Oyun son derece profesyonel ve bir o kadar da kalitelidir.

342 kez indirildi
Block Puzzle Games Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN