Benim Konuşan Tom’um Apk indir

Benim Konuşan Tom’um Apk indir

Benim Konuşan Tom’um Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu83.7 MB
ÜreticiOutfit7
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (83.7 MB)Android için indirApk indir

Benim Konuşan Tom’um Apk indir, Karakter geliştirme android oyunu kategorisinde popüler bir oyun Benim Konuşan Tom’um Apk, 2013 yılında piyasaya sürülmüş ve çok sevilmiştir. Dijital pet oyununda kedinizin en iyi şekilde büyümesi ve gelişmesi için çabalamanız gerekiyor. Büyütülen kedinin cinsi erkek olduğu için ismi Tom olarak belirlenmiş. Dijital pet oyununu 40’ın üzerinde dil seçeneğiyle oynayabilirsiniz. Bu diller arasında Türkçe de yer aldığından oyunu oynamakta zorlanmazsınız. Oyunu Android işletim sistemli cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Benim Konuşan Tom’um Apk’yi küçük yaştaki büyük yaştaki herkes severek oynamaktadır.

Benim Konuşan Tom’um Apk Özellikleri

Oyunda kediniz Tom’un ihtiyaçlarını karşılamanız için gereken her şey bir arada toparlanmıştır. Ekranın ortasında kediniz yer alırken; sağ ve sol kenarlarında onu geliştirmek ve büyütmek için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey bir aradadır. Kediniz Tom sizin söylediklerinizi tekrar ederek konuşur. Oyun oynanışı için internet gerekmez. Benim Konuşan Tom’um Apk‘yi tek kullanıcı olarak oynayabiliyorsunuz. Oyun başlangıcında kediniz bebek durumundayken siz onu besledikçe ve bakımını yerine getirdikçe büyüyecektir.

Benim Konuşan Tom’um Apk Nasıl İndirilir?

Oyunu Android işletim sistemine sahip mobil cihazınıza Play Store uygulama marketinden indirebilirsiniz. Oyunu indirmek için internet bağlantısı gerekiyor ama oyun dosya boyutu oldukça küçük olduğundan cihazınıza inmesi saniyeler içinde tamamlanacaktır. İndirme tamamlanınca kuruluma, üyelik ya da kayıt olmaya gerek olmadan oyunu açıp hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

624 kez indirildi
Benim Konuşan Tom’um Apk indir için YORUM YAZIN