Batak ihaleli indir

Batak ihaleli indir

Batak ihaleli indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.3 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (2.3 MB)Android için indiriOS için indir

Batak ihaleli indir, batak oyunu sevenler için hazırlanmış özel android mobil oyundur. Batak ihaleli kurallarına hâkim, oyunda iyi olduğunu düşünen herkes Batak İhaleli oyunuyla zaman geçirmekten keyif almaktadır. Büyük küçük herkesin beğenisini toplayan bu uygulama oldukça bir o kadar da anlaşılır bir menüye sahiptir. Bu nedenle kimse zorlanmadan oyunu açabilmekte, offline olarak oyunda yerini alabilmektedir.

Batak İhaleli İndir

Batak İhaleli Mobil oyunu için oyun uygulaması tanımı yapılabilmektedir. Bu oyun uygulamasını indirip oynayabilmek için yalnızca android işletim sistemine sahip cep telefonunuz ya da tabletiniz olsa yeterlidir. İndirmek için mobil markette oyunu aratıp daha sonra onay vermeniz istenmektedir. İndirmeye onay verdikten sonra yükle diyerek açılmasını sağlayabilirsiniz.

Birkaç dakika içerisinde inen oyun uygulaması, akıllı telefonunuzda çok fazla yer kaplamayacağı için kolaylıkla oynayabilmeniz mümkündür.

Batak İhaleli Özellikler

Batak İhaleli oyunu, internet bağlantısına gerek duymadan batak oyununu oynayabilmeye yardımcı bir uygulamadır. Hem düz batak hem de ihaleli batak türlerine sahip olan bu oyunda yapay zekâyı hiçbir şekilde hafife almamanız önerilmektedir. Oldukça güçlü bir rakibe sahip olduğunuz için batakta gerçekten iyi oynuyor olmanız gerekmektedir.

Modern şekilde tasarlanmış olan bu oyunda sizi zorlayacak herhangi bir undur yoktur. Batak ihaleli giriş de oyuna başlayış da kolaydır. Dilediğiniz yerde cep telefonunuz üzerinden oynayabileceğiniz bu profesyonel oyunu tamamıyla ücretsiz şekilde oynama şansınız olduğunu unutmamalısınız.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alper.batak.hd&hl=tr&gl=US

697 kez indirildi
Batak ihaleli Eşli Oyunu indir için YORUM YAZIN