Avast Antivirüs 2020 indir

Avast Antivirüs 2020 indir

Avast Antivirüs 2020 indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu225 KB
ÜreticiAvast
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (225 KB)

Avast Antivirüs 2020 indir, Avast Antivirüs ücretli antivirüs uygulamalarıyla kıyaslandığında hiçbir farkı olmayan son derece kullanışlı bir uygulamadır. Antivirüs uygulamasına ihtiyacı olan ve bunun için elinden geldiğince profesyonel uygulama arayan kişiler Avast Antivirüs 2020 indirebilirler. Avast Antivirüs2020 indirmek cihazda yer alan tüm kötü amaçlı yazılımları ortadan kaldıracak, hızlı ve etkili şekilde sonuç almayı sağlayacaktır. Birçok uygulamanın aksine cihazı yormadan, ısınmasına neden olmadan çok da fazla yer kaplamadan çalışma prensibine sahip bir uygulamadır.

Avast Antivirüs 2020 apk indirdiğiniz zaman uzun süre yararlanabilir,  taramalarınızı düzenli olarak yapabilirsiniz.

Avast Antivirüs 2020 İndir

Avast Antivirüs 2020 indirmek için android işletimli cep telefonları kullanılabilmektedir. Birkaç dakikada uygulama marketinden bulabileceğiniz bu uygulama hemen indirilebilmekte ve anında açılmaktadır. Aç dedikten sonra açıp arkasından aktif şekilde kullanabildiğiniz uygulamadan dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz.

Ne kadar depolama alanı kaldığı, kurtarma riski, akıllı tarama, şüpheli faaliyet gözlemleme gibi adımları gerçekleştiren Avast Antivirüs 2020 yeni sürüm son derece başarılı, yararlı bir uygulamadır.

122 kez indirildi
Avast Antivirüs 2020 indir için YORUM YAZIN