Angry Birds Classic apk indir

Angry Birds Classic apk indir

Angry Birds Classic apk indir
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

Angry Birds Classic apk indir, bağımsız oyun geliştiricilerden biri olan Rovio tarafından hazırlanmıştır. Sevilen çizgi filmlerden biri olan Angry Birds’ün oyun versiyonu olarak hazırlanmış olan Angry Birds Classic apk büyük küçük herkes tarafından indirilmektedir. Oyun uygulamasının pek çok muadili olsa da bu versiyonun birçok kişi tarafından sevildiği en beğenilen versiyon olduğu da bilinmektedir.

Angry Birds Classic apk indirip oynamaya başladıktan sonra macera dolu bölümlerin bağımlılık yaptığını görebilirsiniz. Oyunda en iyilerden biri olabilmek için stratejilerinizi iyi geliştirmeli, düşünerek hamleler yapmalısınız.

Angry Birds Classic Apk İndir

Angry Birds Classic indirmek için android işletimli cihazınızın mobil uygulama marketine tıklamanız gerekmektedir. Android işletimli cep telefonları ve tabletler söz konusu olduğunda oyunu çalıştırabilir mi kaygısı duyabilirsiniz ancak bu oyun uygulaması çok fazla yer kaplamamakta ve dilediğiniz zaman tercih edebilmeniz mümkün olmaktadır. Cihazı yormadığı için istediğiniz her an indirip istediğiniz şekilde oyuna başlayabilmeniz mümkündür. Zahmetsiz ve masrafsız kaliteli bir oyun ararsanız Angry Birds oynayabilirsiniz.

384 kez indirildi
Angry Birds Classic apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN