Airline Commander indir

Airline Commander indir

Airline Commander indir
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Android için indir

Airline Commander indir, android simülatör oyunlarını tercih edenlerin en sevdiği uygulamalardan bir tanesidir. Özellikle en gerçekçi oyunlar listesinde yer alan Airline Commander gibi uygulamalar çok daha popüler kabul edilmektedir.

Bir oyun uygulaması olarak etkileyici grafiklere sahip olan Airline Commander aynı zamanda beklenen kaliteyi de vermektedir. Giriş yapıp oynamaya başlayan hemen herkesin kalite, efekt, müzik ve grafik ile dikkatini çekmeyi başarmaktadır.

Uçağa karşı merakı olan herkesin ilgisini çeken oyun; uçak kalkışı, kullanımı, inişleri, acil durumlar ve daha pek çok detayı görebilmektedir. Gerçekliğe yakınlığı ile heyecan uyandıran Airline Commander indirdikten hemen sonra oynanabilmektedir.

Airline Commander İndir

Airline Commander indirmek için android işletimli cihaz sahibi olmanız yeterlidir. Android işletim sistemi bulunduran cep telefonları oyunu oynamak için yeterli olsa da özellikle tabletler üzerinden oynanması tavsiye edilmektedir. Tabletinizle oynadığınızda geniş ekranla çok daha olumlu sonuç alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kolayca indirilen uygulama birkaç dakika içinde istediğiniz gibi telefonunuzda yer alacaktır. Mobil marketinizden aratıp indir dedikten hemen sonra birkaç dakika içinde indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

441 kez indirildi
Airline Commander indir Android - indirZip için YORUM YAZIN