4K Wallpapers indir

4K Wallpapers indir

4K Wallpapers indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu5.77 MB
ÜreticiHDW
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (5.77 MB)Apk indir

4K Wallpapers indir, uygulaması kullananların çok beğendiği bir duvar kâğıdı uygulamasıdır. Uygulamanın kullanıcı yorumlarına bakıldığında çok sevilerek kullanıldığı anlaşılabilir. Uygulamanın bu kadar çok sevilmesinde, görsel kalitesi, klasik duvar kâğıdı uygulamasından farklı özelliklere sahip olması, ücretsiz olarak sunulması etkili olmaktadır. Uygulama indirme için ücret talep etmese de uygulama içi satın almalar içeriyor ve reklamlar karşınıza çıkabiliyor.

4K Wallpapers Uygulaması Nasıl İndirilir?

4K Wallpapers uygulaması Android cihazlar için geliştirilmiş bir uygulamadır. Telefon ya da tabletinize indirerek cihazınızın ekranını istediğiniz tarzda görselle düzenleyebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için Play Store uygulamasını açmanız gerekir. Uygulamada arama bölümüne 4K Wallpaper yazarsanız; karşınıza uygulama bilgisi ve indirme bağlantısı çıkacaktır. Uygulamayı indirmek için indir butonuna basmanız yeterlidir. Uygulama boyutu çok büyük olmadığından saniyeler içinde uygulama sembolünü ekranınızda görebilirsiniz.

4K Wallpapers Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Duvar kağıdı uygulamasını kullanabilmeniz için üye olmak, giriş yapmak gibi işlemlerle uğraşmanıza gerek yok. Uygulamayı açarak karşınıza çıkan ekrandan yüksek kalite duvar kağıtlarının kategorilerini görebilirsiniz. Dilediğiniz kategoriyi tercih ederek karşınıza çıkan görsellerden birini tercih edebilirsiniz. Duvar kâğıdı seçiminde uygulamanın internet bağlantısına ihtiyacı olmayacaktır. Duvar kağıdı görsellerini ister sadece duvar kağıdı olarak ister sadece kilit ekranına isterseniz her ikisine birden ayarlama şansına da sahipsiniz. Bunun seçimini de yaptıktan sonra işlemi onaylarsanız; seçmiş olduğunuz duvar kağıdı anında ayarlanacaktır.

404 kez indirildi
4K Wallpapers indir Android - indirSon için YORUM YAZIN