101 Okey plus indir

101 Okey plus indir

101 Okey plus indir
Lisansücretsiz
Diltr
Dosya Boyutu16 MB
ÜreticiPeak Games
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (16 MB)

Ülkemizde en çok sevilen masa oyunlarından biri şüphesiz ki okeydir. Hemen her arkadaş ortamının iddialı ve değişmez eğlencelerinden olan okey, doğal olarak akıllı telefon ve tabletlerinde aramam oyunu olmuştur.  101 Yüzbir Okey Plus, telefon ve tabletten ücretsiz olarak indirilebilen; android işletim sistemine sahip kullanıcılarına bu keyifli oyunu uygulama olarak telefonlarına taşıma kolaylığı sağlayan bir uygulama olarak dikkat çekmektedir.

101 Yüzbir Okey Plus Nasıl Yüklenir?

Oyun gerçek zamanlı ve gerçek kişilerleoynanabilir niteliktedir. Bu nedenle, mutlaka internet bağlantısı olduğu anlarda çalışmaktadır. Yine internet varlığında kolaycabilgisayar, tabletveya akıllı telefonunuza yüklediğiniz 101 Yüzbir Okey Plus’ı, aynı şekilde wifi veyahücresel veri varlığında kolaylıkla oynayabilirsiniz. Oyuna facebook üzerinde var olan hesabınız ile katılabileceğiniz gibi misafir olarak katılmanız da mümkündür. Buradan da anlaşılabileceği gibi oyunun asıl amacı kullanıcıları arasında sosyalleşme ikanı sağlamasından ileri gelmektedir.

101okeyplus

Okey 101 Oyunu

101 Yüzbir Okey Plus Ne İşe Yarar?

Hem sevdiğiniz bir oyunu oynamak hem de geçirdiğiniz zamanın kalitesini arttırmak isterseniz tercihedebileceğinizalternatifler arasında mutlaka, 101 Yüzbir Okey Plus gelmektedir. Bu oyun sayesinde arkadaşlarınızla tatlı bir rekabete girerken aynı zamanda sohbet etmeniz mümkündür. Yeni kişilerle tanışmanıza da imkân sağlayan oyunun tek avantajı bu olmayıp aynı zamanda oyun oynarken müzikdinlemenize de elverişli olması geçirdiğiniz vaktin çok daha eğlenceli olmasını sağlamaktadır.

18126 kez indirildi

101 Okey plus indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

    bana farklı bir 101 plus yolladınız ben eski oynadığım oyunu istiyorum lütfen

101 Okey plus indir - Android 101 Oyunu - indirZip için YORUM YAZIN