sisli escort

Hotspot Shield indir

Hotspot Shield indir

Hotspot Shield indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu18.4 MB
ÜreticiAnchorFree
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (18.4 MB)

Hotspot Shield indir, internet üzerinden gezinti yaparken kimliğinizin saklı kalmasını istediğinizde size yardımcı olacak Windows Hotspot Shield programlardan bir tanesidir. Bu program sayesinde anonim gezinti elde edebilir, dilediğiniz siteye kuralsız, şartsız girebilirsiniz. Bir VPN programı olarak kullanıcı sayısı ciddi anlamda fazla olan bu programın bilgisayarlarda internet gezintisini çok daha keyifli bir hale getirdiğini söylemek mümkündür. Hotspot Shield kullanıcıları, programı kullanmaya başladıktan sonra internete dair kaygılarının büyük oranda azaldığını dile getirmektedir.

Hotspot Shield İndir

Hotspot Shield bir windows VPN programıdır. Dolayısıyla Windows işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanmanız için hazırlanmıştır. Windows işletim sistemine sahip laptop ve masaüstü bilgisayarlarınıza kolaylıkla indirebileceğiniz bir program olduğundan emin olabilirsiniz.

VPN programını indirmek için yalnızca dosyasını bulup indir demeniz yeterlidir. Kurulumu da birkaç dakika içinde tamamlanacağı için sorunsuz şekilde kullanmaya başlamanız mümkündür.

Hotspot Shield Özellikler

Hotspot Shield, yasaklı ve engelleri sitelere girişleri kolaylaştırmaktadır. Bağlandığınız bilgisayara dair tüm bilgileri saklı tutan program bununla beraber aynı zamanda bağlantı sağladığınız şehri de gizli tutmaktadır. Bağlandığınız anda dilediğiniz gibi giriş yapabilir, programdan faydalanabilirsiniz.

Güvenli erişim konusunda herhangi bir iltiması olmayan programın özgürce internet kullanma konusunda kullanıcı dostu olduğu söylenebilmektedir. Bununla beraber programın tek bir dezavantajı vardır o da reklamdır. Ekranda reklam görmekten hoşlanmayan kullanıcı kişiler için reklam konusu can sıkıcı, göz yorucu olarak nitelendirilebilmektedir.

345 kez indirildi
Hotspot Shield indir için YORUM YAZIN