HotSpot Shield indir

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu14.02 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (14.02 MB)

HotSpot Shield Vpn Programı Yasaklı Sitelere Giriş

VPN servisi hizmeti veren HotSpot Shield‘in alanında en iyisi olduğu söylenebilir. Yasak sitelere giriş programı olarak bilinen HotSpot Shield ile yerel ağlarda ve internet ortamında karşılaşılabilecek her çeşit çevrimiçi tehdide karşı önlemler alarak kullanıcıyı korumaktadır. Son dönemde artış görülen saldırılara ve tehditlere karşı bilgisayarınızı ve kendinizi güvende tutmanız önemlidir. Bunun için en iyi ve kullanışlı hizmeti sunan HotSpot Shield’i tercih edebilirsiniz.

HotSpot Shield Özellikleri

Yasak sitelere giriş programı HotSpot Shield, kişisel gizliliği sağlamak için IP adresini gizleyebilir. Anonim gezintiler yapmak için de yine HotSpot Shield‘i kullanabilirsiniz. DNS değişimi konusunda fikir sahibi olmayan ya da DNS değiştirme işiyle uğraşmak istemeyenler için de uygulama ciddi kolaylıklar sağlıyor. Uygulama ile servis sağlayıcıların sizin bilgilerinizi depolamasına da engel olabilirsiniz. HotSpot Shield ücretsiz olarak sunulmakta ve Türkçe dil desteği sunmaktadır.

HotSpot Shield Nasıl Kullanılır?

Uygulama tam anlamıyla kullanıcı dostudur. İndirme işleminden, kurulum aşamasına, kullanımına kadar ciddi bir sadelikte ilerler. Daha önce VPN servisi kullanmamış kişiler bile HotSpot Shield’i kolaylıkla kullanabilir. Kurulumu tamamladıktan sonra karşınıza çıkan ekrandan yönlendirilmek istediğiniz ülkeyi tercih ederek kullanıma başlayabilirsiniz. Sağ alt köşede yer alan ayarlar kısmından program kullanımına yönelik genel ayarları düzenleyebilirsiniz. Uygulama aktif olduğu sürece internet ortamında güvenle gezinebilirsiniz ama servisi kapatmanız gerekirse bunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

https://www.hotspotshield.com/vpn/

344 kez indirildi
HotSpot Shield indir için YORUM YAZIN