Purevpn indir

Purevpn indir

Purevpn indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.82 MB
ÜreticiPureVPN
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (6.82 MB)

Purevpn indir, internet ortamında yasaklı sitelere girmek için ve kendinizi güvende tutmak için kullanılan Windows vpn programıdır. Purevpn İnternet ortamının güvenlik açısından ciddi açıklarla dolu olduğu herkes tarafından biliniyor. Purevpn İnternette dolaşırken hem kişisel gizliliğinizi sağlamak hem cihazınızı korumak istiyorsanız; VPN programı kullanabilirsiniz. Engelli sitelere giriş yapma imkânı da veren VPN uygulaması çeşitleri içinden hangisini tercih edeceğiniz konusunda kararsız olabilir çünkü çok sayıda uygulama piyasaya sürülmüştür. Purevpn, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızın ağ güvenliği ve kişisel gizliliğiniz için ideal uygulamalardan bir tanesidir.

Purevpn Özellikleri Nelerdir?

Purevpn her şeyde önce kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bir uygulamadır. Çok basit kullanımı sayesinde bilgisi olmayanların bile rahatlıkla kullanabileceği uygulama 256 bit şifrelemeli bir VPN uygulamasıdır. İnternette gezinirken özellikle şifresiz bağlantılarda ciddi risk altındasınız. Ağa sızarak kişisel bilgilerinize ulaşabilecek kötü niyetli kişileri engellemenin en iyi yollarından birisi VPN uygulaması Purevpn’yi kullanmaktır. Purevpn ile casus içerikler internet paketinizin içeriğini de göremezler.

Purevpn’nin kişisel gizliliği sağlamak dışında ayrıca engelli web sitelere giriş imkânı verdiği de bilinmektedir. Türkiye’de yasaklı site sayısının her geçen gün artmasıyla VPN kullanımı gereksinim haline gelmiştir. Purevpn, farklı ülkelerdeki sunucularla bağlantı sağlamaktadır. Zaman zaman ülke tercihini değiştirerek güvenliği sürdürülebilir hale getirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gaditek.purevpnics&hl=tr&gl=US

Purevpn Nasıl Kullanılır?

Uygulamanın İngilizce ve Türkçe dil seçeneği vardır ve böylece rahatlıkla kullanılabilir. İnternetten herhangi bir uygulama sitesinden Purevpn indirebilirsiniz. 7 MB’lık boyutuyla saniyeler içinde bilgisayarınızda Purevpn’yi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

954 kez indirildi
Purevpn indir, Vpn 2022 Purevpn Yasaklı Siteler için YORUM YAZIN