Ziraat Mobil indir

Ziraat Mobil indir

Ziraat Mobil indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu24.00
ÜreticiT.C. Ziraat Bankasi A.S.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (24.00)Android için indir

Ziraat Mobil apk indir, mobil bankacılık işlemlerini pratik şekilde yapmak isteyenlerin tercih ettiği android uygulamalardandır. Ziraat Mobil bankacılık uygulaması olarak bilinen bu özel uygulamanın bilhassa android işletimli cep telefonları ve tabletler için tasarlandığı bilinmektedir. Banka şubesine gitmek istemeyen ya da atm ile zaman kaybetmeyi düşünmeyen kişiler pratik şekilde Ziraat Mobil indirebilirler. Bankaya dair aklınıza gelen tüm işlemleri bu uygulama üzerinden gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır.

Ziraat Mobil indir

Bankacılık uygulaması üzerinden para transfer etme, faturaları takip etme, fatura yatırma, kira ve benzeri ödemeleri gerçekleştirme, kredi başvurusunda bulunma adımları atılabilmektedir. Bunlara ilaveten nakit avans, taksitli nakit avans gibi birçok işlemi yapabilmek mümkündür.

Ziraat Mobil Apk İndir

Ziraat Mobil apk indirmek için cep telefonunuzun mobil uygulama marketine uğramalısınız. Ziraat Mobil indir dedikten sonra aç diyerek uygulamanın içerisine girmelisiniz. Her ne kadar ana menüye girebilseniz de Ziraat Mobil girişi için kullanıcı numaranızı ve şifrenizi girmelisiniz. Arkasından cep telefonunuza gelen onay kodunu girip beklemelisiniz. Onay kodunun hemen arkasından uygulamayı aktif şekilde kullanabilirsiniz.

843 kez indirildi

Ziraat Mobil indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Ziraat baka dedi ki:

    Kredim

Ziraat Mobil indir Android - indirZip için YORUM YAZIN