Ziraat Mobil indir

Ziraat Mobil indir

Ziraat Mobil indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu15.00 MB
ÜreticiZiraat Bankası
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (15.00 MB)Android için indiriOS için indir

Ziraat bankası mobil internet bankacılığı

Ziraat Mobil indir, banka uygulamaları arasında en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesidir. Türkiye’nin en yoğun müşteri kitlesine sahip bankalarından biri de Ziraat Bankası’dır. Milyonlarca müşterisi olan bankanın kendini her geçen gün geliştirdiği ve süreci yakından takip ettiği görülmektedir. Teknolojik bakımdan kendini sürekli güncelliyor olması, Ziraat Bankası bakımından büyük bir avantajdır. Bu gelişmeler ve güncellemeler arasında bulunan en önemli nokta ise Ziraat Mobil’dir.

Ziraat Mobil uygulaması en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesidir. Gün içinde tüm bankacılık işlemlerini yapabildiğiniz bu uygulama sayesinde zamandan ve enerjiden tasarruf edebilmek son derece kolay olacaktır.

Ziraat Mobil İndir

Ziraat Mobil banka uygulamasıdır. Cep telefonunuzdan bankacılık işlemi yapmak istediğinizde bu banka uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. İndirebilmek içinse öncelikle cep telefonunuzun mobil marketine tıklamanız gerekmektedir. Tıkladığınız mobil markette, Ziraat Mobil internet bankacılığı muhakkak bulunmaktadır. Üzerine tıklayarak indir demeniz inmesi için yeterli olmaktadır.

İndirme işlemi son bulduğunda aç yazısına tıklayarak uygulamanın içerisinde girebilirsiniz. Açıldıktan sonra karşınıza bir ana sayfa gelecektir. Buradan önce giriş yapmanızı ve sonrasında şifrenizi girmenizi istemektedir. Arkasından uygulamayı dilediğiniz gibi kullanabilmeniz mümkündür.

Ziraat Mobil Özellikler

Ziraat Mobil uygulamasını indirdikten sonra neredeyse tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunlar arasında para transferleri, kredi kartı işlemleri, fatura ödemeleri gibi her işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Özellikle otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz, kredi kartı üzerinden nakit avans, taksitli nakit avans çekebileceğiniz pek çok adımı Ziraat Mobil üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Mobil uygulaması ile yatırım işlemlerinizi ve dövizlerinizi kontrol edebilirsiniz. Bunlarla beraber size en yakın Ziraat Bankası’nı ya da bankamatiğini de Ziraat mobil banka uygulaması sayesinde öğrenebilirsiniz.

Ziraat Mobil Kullan

Ziraat Bankası internet şube mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdiğinizde kullanımının çok kolay olduğunu görebilirsiniz. Bankadan size verilen internet bankacılığı şifrenizi kullanarak ilk girişinizi tamamlayabilirsiniz. Sonrasında ana sayfa üzerinden gerçekleştirmek istediğiniz işlemi seçip üzerine dokunabilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı son derece basittir. Bu nedenle her yaştan kullanıcının rahatlıkla indirip kullanabilmesi mümkündür. Ziraat Bankası’nda hesabı olan ve işlem yapmak isteyen herkes bu uygulama ile aradığını kolayca bulabilecek, banka işlemlerini gerçekleştirecektir.

2835 kez indirildi

Ziraat Mobil indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. andok0021@hotmail.com dedi ki:

    ….indiremiyorum

Ziraat Mobil Android indir - Ziraat Bank internet Bankacılığı için YORUM YAZIN