ZenMate Chrome Vpn indir

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu3.83
ÜreticiZenguard
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (3.83)

ZenMate indir, Yasaklanan ve giriş yapılamayan sitelere girmek için Zebmate Chrome eklentisi sayesinde Windows pc bilgilsayarlarınızdan hızlı bir erişim sağlıyacaksınız. Son dönemde internet kısıtlanmasında artış olması, yasaklanan sitelerin arasında her geçen gün yenilerinin eklenmesi gibi nedenlerden yasaklı sitelere giriş imkânı sağlayan proxy programına talepte ciddi artış yaşanmıştır. ZenMate bu amaçlarla faaliyet gösteren bir eklentidir ve tarayıcıların hemen hepsinde kullanılabilmek üzere dizayn edilmiştir.

ZenMate Ne İşe Yarar?

ZenMate ile yasaklanmış sitelere girmenin yanı sıra internette güvenle gezinti yapmanız mümkündür. ZenMate coğrafi konumunuzu başka bir adrese taşıyarak gerçek IP adresinizi ve internet faaliyetlerinizi gizler. Böylece servis sağlayıcılara, kötü niyetli insanlara karşı bilgisayarınızı, ağınızı ve kişisel bilgilerinizi güvende tutabilirsiniz. ZenMate genellikle hızlı çalışan bir proxy programıdır ama kimi zaman yaşanan yoğunluklar nedeniyle yavaşlıklar yaşanabilir. Bu durumda yapılması gereken tercih ettiğiniz ülkede değişiklik yapmak olacaktır.

Neden ZenMate Tercih Edilmeli?

Bu alanda hizmet veren çok sayıda uygulama olmasına karşın hızlılığı, güvenilirliği, sistemi çok yormaması gibi nedenlerden ZenMate Chrome tercih edilebilir. Farklı dil seçeneklerinin olması da tercih edilebilir olmasında önemli bir detay. Programın kullanımıyla ilgili ayarlar kısmından kişiselleştirme yapma imkanının olması da ZenMate’e olan ilginin artmasında küçük detaylardan bir tanesidir.

ZenMate Nasıl Kullanılır?

ZenMate’i edinmek için öncelikle tarayıcınızdan uygulama ismini yazarak eklentiyi eklemeniz gerekiyor. İşlem tamamlandıktan sonra çok basit adımlarla kayıt olarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu aşamada yapmanız gereken ülke seçimi yapmaktır. Sonrasında dil, eklentinin bilgisayar aktif olunca açık olması gibi detaylı ayarları yaparak kurulum aşamasını sonlandırabilirsiniz. Bu noktadan sonra yapmanız gereken herhangi bir işlem yoktur. Servis açıkken internette özgürce dolaşabilirsiniz.

1158 kez indirildi
ZenMate Chrome Vpn indir - ZenMate indirZip için YORUM YAZIN