YouTube Android indir

YouTube Android indir

YouTube Android indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.60
Üreticiyoutube
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (6.60)Android için indiriOS için indir

YouTube indir, milyonlarca kişinin severek kullandığı uygulamalardan biridir. Android cihazlardan çok daha köklü bir yapısı olan YouTube önceleri bilgisayarlar üzerinden takip edilmekteydi. Sonrasında gelişen teknoloji ile birlikte cep telefonları ve tabletlerde de kullanılması mümkün oldu. Bugün tarayıcıya girip YouTube arayıp bulmak yerine uygulamayı telefonda bulundurmak çok daha mantıklı gelmektedir.

Bir çeşit video izleme uygulaması olan YouTube hem çok kullanışlı hem de çok hareketlidir. Dünya genelinde milyarca insanın takipçisi olduğu uygulama, dünyanın her yerine ulaşmanızı sağlamaktadır.

YouTube Özellikleri

Bugün Android YouTube uygulamasını cep telefonlarınızda hazır şekilde bulmanız mümkündür çünkü en çok indirilen uygulamalardan biri kabul edilmektedir. Dolayısıyla kişilerin bu uygulamayı tercih edip indirmeleri olağan bir durumdur.

Video izlemek, müzik dinlemek, müziklerin kliplerini takip etmek için tercih edilen video izleme uygulaması aynı zamanda kanal açmaya da izin vermektedir. Dileyen herkes kendine özel kanal açıp çektiği videoları bu kanalda yayınlayabilmektedir. Youtube android gerek Türkiye’de gerekse dünyada bu alanda çalışan ve ciddi emek sarf eden pek çok kişi bulunmaktadır. Siz de aktif olarak YouTube kullanmak isterseniz cep telefonunuza indirmeniz yeterli olacaktır.

910 kez indirildi
YouTube indir - YouTube Android Resmi Mobil Uygulama için YORUM YAZIN