Foursquare Swarm indir

Foursquare Swarm indir

Foursquare Swarm indir
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu40.6 MB
ÜreticiFoursquare
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (40.6 MB)Android için indirApk indir

Foursquare Swarm indir, arkadaşlarınızla iletişim kurmak istediğinizde tercih edebileceğiniz en kapsamlı Foursquare android uygulamalardan bir tanesidir. Foursquare Swarm özellikle hızlı olması ve kullanım konusunda hiçbir şekilde zorluk çıkarmaması, uygulamanın tercih edilirliğini arttırmaktadır. Bir çeşit sosyal medya uygulaması olan Foursquare Swarm genç yaşlı herkes tarafından kullanılabilmektedir. Zahmetsiz ve masrafsız olması uygulamaya olan ilgiyi arttırmaktadır. Herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan Foursquare Swarm indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Foursquare Swarm apk indirdikten sonra yakın ve uzaktaki tüm arkadaşlarınızı tespit edebilirsiniz. Bulunduğunuz konum baz alındığı için uygulamayı buluşmak istediğiniz tüm arkadaşlarınız için kullanabilme şansınız vardır.

Foursquare Swarm İndir

Foursquare Swarm indirmek istediğiniz zaman mobil uygulama marketinizde aratabilirsiniz. Tüm uygulama marketlerde kolaylıkla bulunabilen uygulama için birkaç dakikanızı ayırabilirsiniz. İndir ve aç dedikten hemen sonra açılacak olan uygulama Foursquare üzerinden profilinizi alacaktır. Profilinizi buradan aldıktan sonra artık Foursquare Swarm kullanıcılarından biri olabilir, dilediğiniz gibi arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

 

Kullanımı oldukça kolay olan Foursquare Swarm uygulamasının tamamen Türkçe olması da ayrı bir avantajıdır.

 

772 kez indirildi
Foursquare Swarm indir Android - indirZip için YORUM YAZIN