VPN Unlimited Vpn İndir

VPN Unlimited Vpn İndir

LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu24.3 MB
ÜreticiSimplex Solutions Inc
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir
indir
340 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

VPN Unlimited Vpn Programı İndir

Engellenmiş sitelere giriş yapma imkanı veren ve internet  ortamında anonim olarak dolaşma fırsatı tanıyan VPN servislerinden bir tanesi de VPN Unlimited‘dir. Yasak sitelere giriş servisi olan VPN Unlimited’in indirilmesi de kullanımı da son derece kolaydır. Servisi bilgisayar, akıllı telefon ve tablet gibi birçok cihazda, iOS, Windows, Android, Linux gibi farklı işletim sistemlerinde kullanmak mümkün. Hangi cihazdan ve işletim sisteminden kullanılacak olursa olsun servis kullanımı son derece basit olmakla beraber; özellikleri de aynı standarttadır.

VPN Unlimited Özellikleri

Yasaklı sitelere giriş servisi olan uygulama ile internet trafiğiniz yurtdışındaki bir bilgisayara yönlendirilir. Farklı coğrafi konumlardan internette rahatça dolaşmanızı sağlayan bu özellik dışında VPN Unlimited kullanıcılarının kişisel bilgilerin güvenliği konusunda titiz davranıyor. Servisi kullanmanız halinde internette girdiğiniz siteler gerçek IP adresinizi göremiyor ve takip edemiyor. Böylece internet ortamındaki kimlik hırsızlığından korunabiliyorsunuz.

VPN Unlimited Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı indirdikten sonra ilk yapmanız gereken bir hesap oluşturmak. Geçerli E-mail bilginiz ve belirleyeceğiniz şifre ile uygulamaya hızlıca kayıt olabilirsiniz. Hesap oluşturduktan sonra uygulama sihirbazını start butonuna tıklayarak başlatabilirsiniz. Bu noktadan sonra uygulamanın ara yüzü size eşlik edecek ve gerekli ayarları yapmanız için yardımcı olacaktır. Server seçimini yaparak coğrafi konumunuz için istediğiniz ülkeyi tercih edebilirsiniz. Ayarları yaptıktan sonra servisi açmanız halinde aktif olacaktır. Servisin sunduğu özellikleri dilediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz.

340 kez indirildi
VPN Unlimited Vpn İndir için YORUM YAZIN