Twitter indir

Twitter indir

Twitter indir
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indiriOS için indirApk indir

Twitter Sosyal medya Sitesi

Twitter Apk indir, en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olarak tanınmaktadır. Twitter Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan Twitter aynı zamanda Türkiye’de de pek çok kişi tarafından favori uygulama olarak gösterilmektedir.

Takip ettiğiniz kişilerin paylaştıklarını ve sizin paylaşımlarınızı içeren Twitter hem fotoğraf hem metin hem de video paylaşım noktasıdır. Çok yönlü amaçlarla kullanıldığı için uygulamanın binlerce kişi tarafından tercih edildiği görülmektedir. Çoğu zaman metin içerikli paylaşımların yapıldığı sosyal medya uygulaması aynı zamanda müzik videolarının, keyifli kısa filmlerin yer aldığı bir uygulamadır.

Twitter Apk Uygulaması Özellikleri

Twitter apk uygulamasını android işletim sistemine sahip cep telefonlarınızda veyahut ios işletimli cihazlarınızda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Hem cep telefonlarında hem de tabletlerde kolayca kullanılabilen uygulama, teknoloji ile uyum içerisindedir. Menüsü telefona göre ayarlanmakta ve son derece sade, anlaşılır şekilde kullanılabilmektedir.

Twitter apk uygulamasını hiç bilmediğiniz halde indirip kullanmak isterseniz anlamanız birkaç dakikanızı alacaktır. Akıllı yönlendirmeler içeren uygulama, neyi nasıl yapacağınızı göstermektedir. Yalnızca kullanıcı adı ve şifre sosyal medya uygulamasına girmek için yeterli olmaktadır. Üye değilseniz üye ol kısmına tıklayıp aktif olmanız çok fazla zamanınızı almayacaktır.

1631 kez indirildi
Twitter Android (Apk) indir için YORUM YAZIN