Spotflux Windows indir

LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu509.57 KB
ÜreticiSpotflux, Inc.
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (509.57 KB)

Spotflux indir, Windows yasak engelli sitelere giriş programı olarak kullanılan Spotflux ile sadece yasaklı sitelere girmekle kalmaz; internet ortamında daha özgür ve gizlice gezinebilirsiniz. Spotflux ile bunları yaparken kişisel bilgilerinizin ele geçirilmesini de engellemiş olursunuz. Son dönemde artan internet ortamı hırsızlıkları, sürekli yapılan internet kısıtlamaları gibi sorunlara tek bir program ile çözüm bulunabilir. Her gereksinim için farklı servisler kullanmak yerine tek başına Spotflux’i kullanabilirsiniz.

Spotflux Özellikleri

Yasaklı engelli sitelere giriş programı Spotflux son derece basit bir ara yüze sahiptir. Programı açıp kapatmak da aynı şekilde basittir. Program ayarlarında ihtiyacınız olan her düzenlemeyi kolaylıkla yapabilirsiniz. Uygulamanın tek eksik tarafı Türkçe dil desteğinin olmaması. Bunun dışında her şeyiyle avantajlı, tercih edilebilir bir uygulama. Spotflux ile coğrafik IP testi ile konumda değişiklik olup olmadığına bakabilirsiniz. Uygulamada bulunan gizlilik testinde internet ortamında ne ölçüde görünür olduğunuza bakabilirsiniz. Bu özellikleriyle denemeye değer bir VPN servisi olduğunu bilmeniz gerekiyor. Spotflux tüm özelliklerini ücretsiz olarak kullanabilmek mümkün.

Spotflux Nasıl Kullanılır?

Spotflux Windows Programı hızlı bir şekilde indirdikten sonra kurulum sihirbazı sayesinde kurulumu da hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra aktifleştirme için Enable butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Servisi pasif hale getirmek için de aynı kısımdan Disable butonuna tıklamanız gerekecektir. Uygulamanın aktif edilmesinin ardından ayarlar kısmından proxylere yapılandırma yapabilir, filtreler bölümünden VPN filtrelerini ayarlayabilirsiniz. Spotflux, Windows işletim sisteminde XP’den bu yana her versiyonda kullanılabiliyor.

2004 kez indirildi
Spotflux Windows indir - Spotflux Chrome Vpn Eklentisi için YORUM YAZIN