Netflix Apk indir

Netflix Apk indir

Netflix Apk indir
Lisans7.42
DilTürkçe
Dosya Boyutu20.27 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (20.27 MB)Android için indirApk indir

Netflix apk indir, Netflix Android popüler bir platform olarak tüm dünyada tercih edilen uygulamalardan biridir.  Netflix android son dönemlerde en çok tercih edilen dizi ve film izleme uygulaması olarak bilinen Netflix oldukça modern bir uygulamadır. Hem kapsamlı hem de gerçek anlamda profesyoneldir.

Yüzlerce film ve dizi içeriğini bir arada bulunduran uygulamada herhangi bir sınırlandırma yoktur. İstediğiniz kadar dizi ya da film izleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve üye olmaktır. Üyeliğiniz noktasında belli bir ücret ödemeniz gerekir ki bu muadillere kıyasla oldukça uygun bir fiyattır. Dolayısıyla istediğiniz an izleyebileceğiniz içerikleri çok düşük bir ücrete izleme şansı tanımaktadır.

Netflix İndir

Netflix yazılımı gereği oldukça profesyonel bir içeriğe sahiptir. Arayüzü ile genç yaşlı herkesin kolayca anlayabileceği bir sistem taşımaktadır. Üye olduktan sonra ister tek kullanım ister 2, 3 ya da 4 kullanım hakkı da tanımaktadır. Böylece tek bir üyelik üzerinden aileniz ya da arkadaşlarınızla Netflix kullanabilirsiniz.

Aradığınız içeriği kolayca bulabileceğiniz uygulamada görüntü kalitesi de son derece yüksektir.

1039 kez indirildi

Netflix Apk indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. TOLGA HAKAN ÇAVUŞOĞLU dedi ki:

    güzwel

Netflix Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN