IMDb Movies indir

IMDb Movies indir

IMDb Movies indir
Lisansücretsiz
Dilen
Dosya Boyutu
ÜreticiIMDb
İşletim SistemiAndroid 1.6 ve üstü
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indiriOS için indir

IMDb Movies indir, Dünya üzerinde film ve dizileri inceleyen ve puanlanmasını sağlayan ücretsiz android mobil IMDb Movies uygulamadır. Ancak bunlar arasında evrensel niteliğe erişebilmiş ve herkesçe dikkate alınan en önemlisi şüphesiz ki IMDB’dir. Yaptığı anketler, listeler ve açtığı tartışmalarla IMDB tüm sinemaseverler tarafından takip edilmekte eve yönetmen, senarist, yapımcı gibi kişiler tarafından da derecelendirmeler son derece önemle izlenmektedir.

IMDb Movies Nasıl Yüklenir?

Sinema severler için eşsiz bir vaha olduğunu söylemenin hiç de eksik oamyacağı IMDb Movies, artık sadece bilgisayara üzerinde değil akıllı telefonlar üzerinden de ulaşılabilir konumda, üstelik ücretsiz. Hem android kullanıcıları hem de apple ürünlerine sahip ios işletim sistemi kullanıcıları IMDb Movies uygulamasını rahatça ve ücretsiz telefonlarına yükleyebilirler. Buna ek olarak uygulama oldukça anlaşılabilir ve kolay kullanılabilir, kullanıcı dostu bir ara yüz ile karşımıza çıkıyor.

IMDb Movies Ne İşe Yarar?

Özellikle film ve dizi tutkunları için IMDb Movies son derece kullanışlı bir uygulamadır, bu uygulama sayesinde kullanıcılar sektörde çıkan son haber ve gelişmelerden haberdar olabilir. Sevdikleri film hakkında yapılan yorumları okuyabilir ve kendileri de yorumda bulunabilirler. Bir diğer avantaj ise profesyonel kişilerce yapılmış olan sayısız film incelemesine ve kategorilere göre oluşturulmuş listelere ulaşma imkânının da uygulama ile kullanıcılara sunuluyor olması olarak gösterilebilir. IMDb Movies sinemaseverlerin mutlaka indirmesi gereken bir uygulama olarak gösterilebilir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.imdb.mobile&hl=tr&gl=US

 

943 kez indirildi
Etiketler:
IMDb Movies indir için YORUM YAZIN