Linkedin Apk indir

Linkedin Apk indir

Linkedin Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu34.6 MB
ÜreticiLinkedIn
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (34.6 MB)Android için indirApk indir

Linkedin Apk indir, iş dünyasının tercih ettiği en kapsamlı uygulamalardan bir tanesidir. Bir çeşit sosyal medya uygulaması olarak tanımlanan bu uygulama temel olarak profesyonellere hitap etmektedir. İş dünyası, akademik düşünen kişiler ve profesyoneller için en yararlı uygulamalardan bir tanesi olarak bilinmektedir. İş hayatında daha profesyonel olmak, bu alanda etkileşimde bulunmak gibi bir amacınız olduğunda LinkedIn indirebilir, uygulamaya göz gezdirebilirsiniz.

LinkedIn oldukça sade bir arayüze sahiptir. Muadillerinin aksine karmaşadan uzak, açık ve yalın şekilde dizayn edilmiştir. Oldukça başarılı ve bir o kadar da kapsamlı bir niteliğe sahiptir.

LinkedIn İndir

LinkedIn apk indirmek için cep telefonunuzun mobil uygulama marketine girmelisiniz. Mobil uygulama marketine girdikten sonra uygulamayı aratmalı ve indir demelisiniz. İndir dedikten hemen sonra aç diyerek uygulamanın içerisine girmelisiniz. Birkaç dakika içerisinde sosyal medya uygulamasında sizin de profiliniz olmuş olacaktır.

Tüm özgeçmiş detaylarınızı, profesyonel bağlantılarınızı ve iş ilanlarını görmenizi sağlayan uygulama kullanıcılara çok büyük yarar sağlamaktadır. İş dünyasında kendinizi ispat edebilmeniz açısından uygulamadan yararlanabilmeniz mümkündür. 

589 kez indirildi
Linkedin Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN