Kaave Falcı Bacı Apk indir

Kaave Falcı Bacı Apk indir

Kaave Falcı Bacı Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12.00 MB
ÜreticiDidilabs BV
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (12.00 MB)Android için indiriOS için indir

Falcı Bacı Kaave Apk indir, Android eğlence uygulaması olarak kullanıcılara sunulan Kaave Falcı Bacım, 25 milyondan fazla kullanıcısıyla ücretsiz popüler uygulamalardan bir tanesidir. Eğlence uygulamasıyla kahve falınıza baktırabilir ve arkadaş ortamını daha keyifli hale getirebilirsiniz. 750 milyondan fazla kahve bakmış olan Falcı Bacım uygulaması Android işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılmaktadır. Kahve içtikten sonra falınıza baktıracak kimseyi bulamıyorsanız; fincan fotoğraflarınızı Falcı Bacım’a yollayabilirsiniz. Uygulamaya günün, gecenin her saati istediğiniz zaman fal yorumu almak için fotoğraf gönderebilirsiniz.

Kaave Falcı Bacım Özellikleri

Uygulama internet kullanarak çalışmaktadır ve Türkçe dil kullanılmaktadır. Jasmine, Isabel Melek abla ve Falcı bacı ile Kaave fallarını yorumlayan uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir ama uygulama içi altın satın satarak falınızı daha detaylı yorumlatabilirsiniz. Isabel ve Jasmine falcılarına fal baktırmak için altın kullanmanız gerekecektir. Uygulamada günlük üç fincan yani üç fal hakkınız bulunmaktadır. Altın üyelik sayesinde falınızı beklemeden hızlıca da alabilirsiniz. Facebook ile giriş yaparsanız; altın kazanabilirsiniz.

Kaave Falcı Bacı falınızı yollarken girdiğiniz kişisel bilgileriniz ve fincan fotoğraflarınız incelenerek fal yorumunuz yapılmaktadır. Dilerseniz uygulamanın sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Facebook girişi yaparsanız; tüm cihazlarınızdan eski fallarınıza da ulaşabilirsiniz.

Falcı Bacım Nasıl Yüklenir?

Play Store uygulamasını açıp arama bölümüne uygulama ismini yazarsanız; karşınıza Falcı Bacım apk uygulama sayfası çıkacaktır. İndir butonuna basarak ücret ödemeden indirmeyi başlatabilirsiniz. Fal baktırmak için bilgilerinizi eksiksiz girmeli ve fincan fotoğraflarınızı düzgün açıyla çekmelisiniz.

Falcı bacı kahve falı
1995 kez indirildi

Kaave Falcı Bacı Apk indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. orazgül dedi ki:

    çooooooooooook iý

Kaave Falcı Bacı Android (Apk) indir için YORUM YAZIN