Hadi Bilgi Yarışması indir

Hadi Bilgi Yarışması indir

Hadi Bilgi Yarışması indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiVİPME İNTERNET BİLİŞİM HİZMETLERİ
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

Hadi Bilgi Yarışması indir, Tamamen yerli üretim bilgi yarışması oyunu Hadi Bilgi Yarışması, Türkiye’nin ilk gerçek para ödülü veren android mobil bilgi yarışmasıdır. Canlı canlı bilgi yarışmasına katılarak, verdiğiniz doğru cevaplar için para ödülü kazanabilirsiniz. Vipme İnternet Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilen ve yayınlanan Hadi Bilgi Yarışmasını, dileyen herkes indirip oynamaya başlayabilir. Bilgi yarışması oyununu tüm aile bir arada keyifle oynayabilirsiniz.

Hadi Bilgi Yarışması Özellikleri

Uygulamanın kullanımı son derece basittir. Dil Türkçe olduğundan, uygulama arayüzü de sade ve basit olduğundan isteyen herkes oyunu rahatlıkla oynayabilir. Oyunda müzik, spor, film, futbol gibi çeşit çeşit alanlarda kolaydan zora birçok soru karşınıza çıkacaktır. Çıktığı günden bu yana milyonlarca TL ödül dağıtan uygulamadan siz de payınızı almak istiyorsanız; yarışmaya katılın ve size verilen sürede doğru yanıtı verin. Yarışmada, özellikle ilgi duyduğunuz kategoriler için yarışmanın ne zaman yapılacağını yarışma yayın akışından takip edebilirsiniz. Yanlış cevap verirseniz eleneceğinizi unutmayın. Joker kazanarak elenmeyi ertelemeniz de mümkündür. Uygulama içi satın almalarla ya da çeşitli işlemleri yerine getirerek joker kazanabilirsiniz.

Hadi Bilgi Yarışması Nasıl Kullanılır?

Bilgi yarışması oyununu Play Store üzerinden Android işletim sistemli cihazınıza indirebilirsiniz. Küçük dosya boyutlu uygulamayı saniyeler içinde cihazınıza indirebilirsiniz. Hadi Bilgi Yarışması uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantınızın aktif olmasına dikkat etmelisiniz. Yarışma oyununu Android’in 4.4 ve üzeri sürümlerinde indirip kullanabilirsiniz.

749 kez indirildi
Hadi Bilgi Yarışması indir Android - indirZip için YORUM YAZIN