Instagram indir

Instagram indir

Instagram indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23.53 MB
ÜreticiInstagram
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (23.53 MB)Android için indir

Android Mobi intagram ücretsiz Sosyal medya uygulaması

Instagram indir, android işletim sistemine sahip cep telefonlarında kolaylıkla kullanılabilen ücretsiz uygulamadır. instagram mobil android işletimlerde değil aynı zamanda ios cihazlarda da sık sık kullanılmaktadır. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan Instagram, dünya genelinde en favori uygulamalar arasında yer almaktadır.

Bir çeşit fotoğraf paylaşma uygulaması olan Instagram, anlık paylaşımların yanı sıra galerinizden de paylaşım sunmaktadır. Çektiğiniz fotoğrafları arkadaş listenizde bulunan kişilerin görmesini sağlamaktadır. Bu bakımdan karşılıklı takipleşme detayı bulunmaktadır. Ana sayfasında takip ettiğiniz kişilerin paylaştıkları fotoğrafları görebilir, profilinizde kendi fotoğraflarınıza göz gezdirebilirsiniz.

Instagram Özellikleri

Instagram kendini devamlı güncelleyen uygulamalardan biridir. Fotoğraflarınızı paylaştığınız ana platformun aynı zamanda story bölümü bulunmaktadır. Burada yazı yazabileceğiniz, anlık çekim yapabileceğiniz, filtre ve maskelerle fotoğrafları eğlenceli kılabileceğiniz bölümler yer almaktadır. instagram ücretsiz 24 saat boyunca ekranda kalan bu paylaşımlarınız 24 saatin sonunda silinmektedir. Dilerseniz kaydedebilir, fotoğrafınızı ana akışta da paylaşabilirsiniz.

Bir fotoğraf paylaşma uygulaması olsa da Instagram üzerinden görüntülü sohbet şansınız da vardır. Dilediğiniz kişiyle sohbet edebilir, direct bölümünden her zaman mesaj yazabilirsiniz.

 

2526 kez indirildi

Instagram indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. baba kıralll dedi ki:

    la bu uygulamayı yapanın a

  2. sakallı baba dedi ki:

    salıklı herkes kullanmalı

Ücretsiz Instagram Android indir - indirSon için YORUM YAZIN