IGTV Apk indir

IGTV Apk indir

IGTV Apk indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu32.1 MB
ÜreticiInstagram
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (32.1 MB)Android için indirApk indir

IGTV Apk indir, İnstagram üzerinden 1 saat kadar ücretsiz şekilde video paylaşmanıza izin veren android uygulamadır. IGTV Apk İnstagram kullanıcılarından bir tanesi olarak normal video süresinin çok kısa olduğunu düşünebilirsiniz. Bunun yerine daha uzun videolar yüklemek için farklı bir platform yerine yine İnstagram üzerinden hizmet veren IGTV Apk uygulamasını tercih edebilirsiniz. Bu uygulama ile sorunsuz şekilde videolarınızı indirebilir, istediğiniz şekilde takipçilerinize sunabilirsiniz.

IGTV Apk İndir

IGTV Apk video uygulaması, bağımsız şekilde hizmet veren bir uygulamadır ancak temel olarak İnstagram’a bağlıdır. İndirmek için uygulamayı mobil markette arayıp bulmak ve sonrasında indir demek gerekmektedir. İndir dedikten hemen sonra onay vermek ve arkasından aç diyerek uygulamanın içerisine girmek mümkündür. Igtv Apk video uygulamasını kolayca indirebilir arkasından kullanıcı adınız ve şifrenizle girişinizi yapabilirsiniz.

Girdikten sonra normal kullanıcılar için 10 dakika şirket hesabına sahip olan kişiler içinse 1 saat kadar video çekme izni verilmektedir.

IGTV Apk Özellikler

IGTV Apk uygulamasını indirdikten sonra kullanmak çok kolaydır çünkü çok basit bir arayüze sahiptir. Bununla beraber kullanıcıların büyük bölümü uygulamanın anlaşılır olduğunu vurgulamaktadır.

Dikey formata video alabilen uygulama bununla beraber tüm videolarını tam ekran sunmaktadır. Yanlarında siyah boşluk kalmadığında videolar çok daha güzel görünmektedir. Ana akışın diğer kullanıcılardan geldiği uygulamada birçok kişinin videolarını da görebilmeniz mümkündür. Hem kendi videonuzu paylaşıp hem de takip ettiğiniz kişilerin videolarına hâkim olabilirsiniz.

1091 kez indirildi
IGTV Android Tv Apk indir - indirZip için YORUM YAZIN