Facebook Mobil

Facebook Mobil

Facebook Mobil
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu11.00 MB
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Android için indir

Facebook Mobil Sohbet Uygulaması

Facebook Mobil indir, cep telefonlarından Facebook kullanma keyfini ayağınıza getirmektedir. Sohbet etmek için  bilgisayarlardan kolayca girilse de sizi bir noktaya bağlı tutan Facebook artık mobil sistem üzerinden çok daha verimli kullanılabilmektedir. İnternet bağlantınızın olduğu her yerde sadece uygulamayı kullanarak Facebook hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Facebook Mobil dünya genelinde milyarlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Hızla artan kullanıcı sayısı güncellemeler ve yenilikler ile çok daha fazla olmaktadır. Hem keyifli vakit geçirmek hem de arkadaşlarınızın fotoğraflarını görüp beğenmek isterseniz bu sosyal medya uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Facebook Mobil Özellikleri

Bir sosyal medya uygulaması olan Facebook mobil android işletim sistemine sahip cep telefonlarından kolayca kullanılabilmektedir. Bunun yanında tabletleriniz üzerinden de uygulamaya girebilmeniz, Facebook’ta gezinebilmeniz kolay olmaktadır.

Son güncellemeleri ile adından sıkça söz ettiren Facebook aynı şekilde cep telefonlarında da bunu göstermektedir. Özellikle mobil uygulaması ile görüntülü konuşma yapmak, Facebook mobilin birçok kişi tarafından beğenilmesini sağlamaktadır. Oldukça kullanışlı ve bir o kadar da kolay bir sistemi olduğunu söylemek mümkündür.

45 kez indirildi
Facebook Mobil için YORUM YAZIN