Facebook Messenger indir

Facebook Messenger indir

Facebook Messenger indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu66.00 MB
ÜreticiFacebook Uygulamaları
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (66.00 MB)Android için indirApk indir

Facebook Sohbet Konuşma Uygulaması

Facebook Messenger apk indir, Dünya genelinde en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olan Facebook sohbet uygulaması ücretsiz olarak mobil cihazlara indirebilirsiniz. Program tamamıyla sohbet edebilme, konuşabilme üzerine kuruludur. Bu bakımdan hem bilgisayarlarınızda hem de cep telefonlarınızda kullanabileceğinizi unutmamalısınız. Bilgisayarınıza indirebileceğiniz mesajlaşma programını aynı zamanda android işletim sistemine sahip cep telefonlarınıza da indirebilirsiniz.

Çoğu zaman tarayıcıya tıklayıp Facebook’u aktif kılmak sonrasında kişiyi bulup mesaj yazmak zor olmaktadır. Bunun yerine sadece Facebook Messenger uygulaması ile istediğiniz gibi sohbet edebilme şansı yakalayabilirsiniz. Çok fazla zamanınızı almayacak olan indirme işlemi birkaç dakikada tamamlanmış olacaktır.

Facebook Messenger Özellikleri

Facebook sohbet arkadaşlarınızın aynı zamanda mesajlaşma programı içerisine dâhil olmasını isterseniz Facebook Messenger programını indirmelisiniz. Program sadece sohbet etme teması üzerinde kuruludur. Mesaj atmak, konuşmak, görüntülü şekilde sohbet etmek bu program sayesinde oldukça kolaydır.

Facebook Messenger uygulamayı kullanabilmek için size gerekli olan tek şey internettir. İnternetinizin olduğu her noktada kolayca kullanıma açılabilmektedir. Üstelik sizinle beraber aktif olanları görebilir, aktif olan birkaç kişiyle aynı anda konuşabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.orca&hl=tr&gl=US

942 kez indirildi

Facebook Messenger indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. erkek dedi ki:

    mesinciri bigi sayarıma indir

Facebook Messenger Android (Apk) indir için YORUM YAZIN