Charles HTTP Proxy Programı indir

Charles HTTP Proxy Programı indir

Charles HTTP Proxy Programı indir
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu45.34 mb
ÜreticiKarl von Randow
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (45.34 mb)

Charles programı, alanında lider bir web debugging Proxy yazılımıdır. Proxy yazılımı; bilgisayarınızın internete kendi programı üzerinden bağlanmasını sağlayarak internet tarayıcınız tarafından bilgisayarınıza gönderilen tüm veri giriş ve çıkışlarının takibini sağlar. Aynı zamanda tüm Browser oyunları için hile yapma programıdır. Charles bunların dışında, internet üzerinde gezinirken ve ülkede engeli olan yasaklı site kullanımı sağlarken sisteminizde olan hataları da takip etmenizi sağlayan güvenilir bir uygulamadır. Programı ücretsiz olarak indirebilir ve kolay kurulumu sayesinde rahatça kullanıma başlanabilir. Muadillerine göre bilgisayarda az yer kaplaması en önemli tercih nedenlerinden birisidir.

Charles Kullanarak Neler Yapılabilir?

Program asıl olarak bir Vpn Proxy yazılımı olmasına rağmen, Facebook üzerinden oynanan okey, 101 ve çeşitli çiftlik oyunlarında hile yapılmasına olanak sunar. Bu hile, tarayıcı tabanlı olan tüm oyunlarda kullanılabilir. Online oyunlarda ve internet üzerinden indirmeden oynanabilen oyunlarda hile yapma imkânı sağlar.

Charles programı, HTTP Proxy – HTTP monitör – Reverse Proxy tüm makineler ve internet arasındaki HTTP ve SSL / HTTPS akış trafiğini görüntülemek üzere bir geliştirici kullanır. Bu sayede gönderilen istekleri yanıtlar. SSL, sunucu ile alıcı iletişimi sırasında verilerin şifrelenerek yapılması işlemidir. En yaygın kullanımı ise, web sitesindeki veri alışverişi esnasında, sunucu ile internet tarayıcısı arasındaki iletişimin şifrelenmesidir. Yani Charles Proxy yazılımı bu şifrelenmeyi sağlar.

980 kez indirildi
Charles HTTP Proxy Programı indir - indirZip için YORUM YAZIN