Asphalt 9: Legends Apk indir

Asphalt 9: Legends Apk indir

Asphalt 9: Legends Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.48 GB
ÜreticiGameloft
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (1.48 GB)Android için indirApk indir

Asphalt 9: Legends Apk indir, Araba yarışlarına zaman ayırmayı sevenlerden biriyseniz Asphalt 9: Legends araba yarışı tam da size göre bir oyun. Hem oldukça heyecanlı hem de inanılmaz bir sisteme sahip. Oyunun son sisteme sahip olması, grafiklerinde inanılmaz bir başarı taşıması oynayan herkesin hayran kalmasını sağlıyor. Grafik ve oynanışta son nokta olarak anılan bu oyunda aradığınız her türlü detayı bulabilirsiniz. Özellikle arcade araba yarışı söz konusu olduğunda Asphalt 9: Legends apk oldukça başarılı bir uygulama olarak bilinmektedir.

Asphalt 9: Legends İndir

Asphalt 9: Legends uygulamasını indirebilmek için internete bağlı olmanız yeterlidir Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlere uyumlu şekilde hazırlanan oyunda ihtiyacınız olan her şeyi kolayca bulabilirsiniz. Android oyunlar arasında en çok tıklananlardan biri olan Asphalt 9: Legends, beklentileri karşılayabilecek kadar iyi bir oyundur.

İndir ve aç dedikten sonra kolaylıkla girebildiğiniz oyunda sonrası sizin deneyiminize ve yarışlardaki başarınıza bağlıdır.

Asphalt 9: Legends Özellikler

Asphalt 9: Legends android oyununda, dikkat çeken en önemli nokta pistlerdir. Oyunda yaklaşık 70 adet pist bulunmaktadır. Bu 70 adet pistin her birinin kendine göre zorlukları ve zorlayıcı noktaları yer almaktadır. Yarışmak niyetinde olan birinin pistleri tanıması ve oyunu gerçek anlamda kavraması biraz zaman alabilmektedir. Ayrı ayrı modlara sahip olan oyunda en çok ilgi çeken kariyer modudur. Kariyer modunda 800 ayrı yarış siz yarışçıları beklemektedir. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM&hl=tr&gl=US

765 kez indirildi
Asphalt 9: Legends Android (Apk) indir için YORUM YAZIN