AdwCleaner indir

AdwCleaner indir

AdwCleaner indir
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu6.97 MB
ÜreticiXplode
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (6.97 MB)

AdwCleaner indir, Dikkat etmeden indirilen ve kurulan bazı uygulamalar Windows bilgisayarda kullanılan tarayıcıların ana sayfasını değiştirebilmektedir. Ana sayfa değişikliğini yapmak bazen kolaydır ama çeşitli indirmelerle bilgisayara sızan birçok zararlı yazılım olduğu yere yapışır ve ana sayfanın değiştirilmesine engel olur. Böyle istenmedik durumlarla karşılaşıldığında yapılacak en iyi şey AdwCleaner kullanmaktadır.

AdwCleaner

Ana sayfa kurtarma programı AdwCleaner ile onayınız ve istediğiniz haricinde değişmiş olan ana sayfanızı adware, virüs, tookit, trojan, malware gibi çok sayıda zararlı yazılımın elinden kurtarabilirsiniz. AdwCleaner, sadece ana sayfa kurtarma programı olarak işlem görmekle kalmaz aynı şekilde bilgisayara sızan toolbar yazılımlarını da temizler. Ücretsiz olarak indirmeye sunulan programın kullanımı da son derece basittir. Kolay kullanımı ve basit ara yüzü sayesinde bilgisayar kullanımı başlangıç seviyesinde olanlar bile AdwCleaner kullanabilir. İşlevleri bakımından bu uygulama bilgisayar güvenliği için gerekli programlar arasında yer alabilir.

AdwCleaner Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı sadece güvenilir sitelerden indirerek işe başlayın. Mümkünse uygulamanın üreticisine dair bilgiler yer alsın. AdwCleaner uygulamasının üreticisi Xplode’dir. Ardından indirdiğiniz uygulamayı kurmaya başlayın. Uygulamayı yüklerken doğrudan tuşlara basarak ilerlemek yerine mutlaka yazılı detayları okuyun. Kurulum tamamlandıktan sonra tarayıcınıza yapılmış tüm zararlı yazılımları temizlemeye başlayabilirsiniz. Karşınıza seçenekler kısmı çıkacak burada çeşitli tarayıcı isimlerini görebileceksiniz. Temizlemek istediğiniz tarayıcının yanında bulunan küçük kareyi tik işareti koyduktan sonra OK butonuna basarak işlemi başlatabilirsiniz.

https://www.malwarebytes.com/adwcleaner

963 kez indirildi

AdwCleaner indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. kaan dedi ki:

    bela oldu ana sayfada bir site var değiştiremiyorum. biri bana yardımcı olabilir mi bu AdwCleaner nasıl kurmam gerektiğini tam bilmiyorum. umarım bu program işe yarar

AdwCleaner indir - Ana Sayfa Zararlı içerik Kaldırma için YORUM YAZIN