360 Total Security indir

360 Total Security indir

360 Total Security indir
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.46 MB
ÜreticiQihoo 360
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (1.46 MB)

360 Total Security indir, Bilgisayar pc tehlikeli yazılımlardan ücretsiz koruma ücretsiz 360 Total Security antivirüs Windows 10 programıdır. İnternet ortamı bilgisayarlar, telefonlar ve tabletler için bir nevi tehlikeli bir ortamdır. İnternette gezinirken cihazınızı koruyan bir uygulama yoksa her türlü tehlikeye açıksınız demektir. Bu nedenle önleminizi baştan alarak hem cihazınızı hem kişisel verilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. 360 Total Security, Android işletim sistemlerinde cihazı ve sistemi korumak için geliştirilmiştir. 360 Total Security oldukça popüler bir antivirüs yazılımıdır. Koruma, tarama gibi işlemler için cihazınızda mutlaka antivirüs yazılımı bulundurmaya özen göstermelisiniz.

360 Total Security Özellikleri Nelerdir?

360 Total Security uygulaması Türkçe ve İngilizce dil seçenekleriyle kullanıma açıktır. Ücretsiz olarak indirilen uygulamanın farklı virüs koruma sistemleri vardır ve bazıları Pro özelliğinde olduğu için ücretlidir. Uygulama cihazları sadece virüsten korumakla kalmaz; mobil cihazınızı hızlandırır ve içindeki gereksiz dosyaları temizler. 3 milyondan fazla indirilme ile ne kadar popüler bir antivirüs yazılımı olduğunu ispatlayan 360 Total Security uygulamasında hızlı tarama, özel tarama, tam tarama gibi seçenekler bulunuyor. Uygulama sadece cihazınızı korumakla kalmıyor ve online alışverişlerinizde de kişisel bilgilerinizin ele geçirilmemesi için gerekli sistemleri aktif ediyor.

360 Total Security Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

360 Total Security uygulama herhangi bir Android mobil uygulama sitesinden kısa sürede indirilebilir. Uygulamayı indirdiğinizde kurulum gerekmeden tarama faaliyetine başlayabilirsiniz. Cihaz ilk kez taranacağından tarama işlemi biraz zaman alabilir. Hızlı arama daha çabuk biter ama tam tarama daha iyi sonuç vermektedir.

746 kez indirildi
360 Total Security Antivirüs indir - indirZip için YORUM YAZIN