sisli escort

UltraSurf indir

UltraSurf indir

UltraSurf indir
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.89 MB
ÜreticiUltra Reach Internet Corp.
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (1.89 MB)

İnternette kısıtlanmadan güvenli bir şekilde dolaşabilmek için ilk olarak Çinli internet kullanıcıları için hazırlanmış olan UltraSurf,internette online olunan sürenin yüksek güvenirlilik içinde olmasını sağlamaktadır. Bu amaç kapsamında oldukça kapsamlı özelliklere sahip olması dünyada en çok tercih edilen anti sansür programı olmasına neden olmaktadır.

Ultrasurf Programı Ne İşe Arar?

Kişisel bilgilerin saklı olduğu bir şekilde internette gezinme imkanı sunan UltraSurf, aynı zamanda erişim sağlanamayan internet sitelerine olan engeli ortadan kaldırmaktadır. Günde çok sayıda girilen web siteleri üzerinde açıkça belirtilen IP adresinin gizlenmesini sağlar ve kendi sunucusunun belirlediği geçici IP adresi ile daha güvenli bir internet gezintisi sağlamaktadır.

Yasaklı olan bazı sitelere erişim için tercih edilen pek çok basit programa göre daha kapsamlı olan UltraSurf programının alanındaki en başarılı anti sansür programı olduğunu söylemek mümkündür.

Ultrasurf Nasıl Kullanılır?

İnternet kullanıcıları için oldukça ideal güvenlik özellikleri ile cazip seçeneklerden biri olması, her online internet kullanıcısının UltraSurf indir deneyimini kullanmalarını gerektirmektedir. Pek çok bilgisayarda sorunsuz bir şekilde kullanılmasına karşın. Bazı anti virüs programları UltraSurf yazılımını zararlı virüs olarak algılamakta ve uyarı vermektedir. Bu tür uyarı alanların virüs uyarısına karşı herhangi bir müdahalede bulunmadan güvenlik programını devreden çıkarmaları gerekmektedir. Böylelikle oldukça faydalı olan bu programı sorunsuz bir şekilde kullanmak ve internette güvende olduğundan emin olmak mümkün hale gelecektir.

Yasaklanana sitelere girmek için mobil ve bilgisayar versiyonunun güncel sürümünü rahatlıkla indirebilirsiniz. Alternatifd olarak ücretsiz Ultrasurf chrome bölünden de  gerekli bilgileri okuyabilir ve indirme işlemi yapabilirsiniz

1169 kez indirildi
Etiketler:
UltraSurf indir için YORUM YAZIN