Twitter Apk indir

Twitter Apk indir

Twitter Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu30.01 MB
ÜreticiTwitter
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (30.01 MB)Android için indirApk indir

Twitter apk indir, gerek Türkiye’de gerekse dünyada en popüler olan sosyal medya uygulamalarından bir tanesidir. Gündemi yakından takip eden ve kendine has bir sistemi bulunan uygulama bugün milyonlarca kişi tarafından tercih edilmektedir. Twitter apk indirdikten sonra kişinin kendine özel profili olmakta ve ister fotoğraf ister metin ya da video dilediği her şeyi paylaşabilmektedir.

Başarılı bir sosyal medya uygulaması olan Twitter, kolay bir kullanıma sahiptir. Bu açıdan büyük küçük pek çok kişinin Twitter hesabı bulunmaktadır. Kullanıcılar istedikleri zaman gündemi takip edebilmekte, arkadaşlarını ve sevdikleri herhangi bir ünlüyü yakın takibe alabilmekteler.

Twitter Apk İndir

Twitter indirmek için android cihazınızın olması yeterlidir. Pek çok uygulamaya kıyasla biraz fazla yer kaplasa da uygulamayı indirmek oldukça kolaydır. Mobil mağazanızdan indir dedikten sonra indirebilir arkasından aç diyerek sisteme dâhil olabilirsiniz. Kendi profilinizi oluşturduktan sonra dilediğiniz gibi Twitter kullanıcısı olma şansı yakalarsınız.

Uygulamanın tamamıyla ücretsiz olması ve basit, sade bir arayüzle kullanıma sunulması avantajdır. Twitter apk eski sürüme kıyasla yeni sürüm çok daha modern ve basit bir sisteme sahiptir.

1195 kez indirildi
Twitter Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN