sisli escort

Türk Telekom Online İşlemler Apk indir

Türk Telekom Online İşlemler Apk indir

Türk Telekom Online İşlemler Apk indir
Lisans1.0
DilTürkçe
Dosya Boyutu16.2
ÜreticiTT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (16.2)Android için indirApk indir

Türk Telekom Online İşlemler apk indir, cep telefonunuz gün içerisinde en büyük yardımcınızsa operatörünüzün de işinizi kolaylaştırmasını sağlayabilirsiniz. Türk Telekom hat sahiplerinin kullanmış olduğu operatör uygulaması sayesinde birçok işlemi nitelikli ve hızlı şekilde gerçekleştirebilmek mümkün olmaktadır.

Operatörünüze dair merak ettiğiniz her ne varsa uygulama üzerinden kolayca öğrenebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra size özel kampanyalar, indirimler, tarife ve paketler de uygulama ile tarafınıza bildirilebilmektedir. Türk Telekom uygulaması olarak da bilinen uygulama kısa sürede basit şekilde anlaşılabilecek sadeliktedir.

Türk Telekom Online İşlemler İndir

Türk Telekom Online İşlemler indirmek istediğiniz zaman android işletim sistemine sahip cep telefonlarınızı kullanabilirsiniz. Mobil uygulama marketinizde kolayca bulabileceğiniz bu uygulamayı birkaç dakika içerisinde indirebilir arkasından aç diyerek içine girebilirsiniz.

Sistemde yer alan sahip olduğunuz tarifeler, alternatif paketler, faturanız, fatura detaylarınız anında tarafınıza bildirilebilmektedir. Ayrıca faturanızı ödemek ya da TL yüklemek istediğiniz zaman da birkaç dakika içerisinde bu istediğinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır. Hattınıza dair detaylı bilgi edinmek ve daha kolay kontrol etmek istediğinizde Türk Telekom Online İşlemler apk indirmeniz yardımcı olacaktır.

1152 kez indirildi
Türk Telekom Online İşlemler Apk indir için YORUM YAZIN