sisli escort

Pusula GPS Sensör

Pusula GPS Sensör

Pusula GPS Sensör
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

Pusula GPS Sensör indir, bir tür yön bulma uygulamasıdır ve bu tür uygulamalarda en büyük problem pusulanın doğru çalışmıyor olmasıdır. Bu yön bulma uygulaması, kullanıcı yorumlarından da anlaşılacağı üzeri doğru yön göstermesi ile sevilen bir uygulama olabilmiştir. Pusula her akıllı telefonda olması gereken bir uygulamadır. Her ihtimali düşünerek internetin olmadığı bir ortamda yönünüzü bulabilmek için Pusula GPS Sensör’ü indirebilirsiniz. Pusula GPS Sensör uygulaması içinde, ihtiyaç duyabileceğiniz her an faydalanabileceğiniz birçok araç bulunmaktadır.

Pusula GPS Sensör Özellikleri

Uygulama kullanıcıların ücretsiz olarak hizmetine sunulmaktadır. 100.00’den fazla indirmeyle alanında çok popüler olan uygulama, pusula dışında birçok araçla ihtiyaçlarınızı giderebilir. Su terazisi, basınç ölçer, ışık ölçer, nem ölçer, sıcaklık ölçer, mesafe ölçer, yükseklik ölçer gibi araçlara günlük hayatta ihtiyaç duyabilirsiniz. Android Pusula GPS Sensör, internete bağlıysanız ve GPS açıksa konum bilgisi ile kayıt alma işlemi yapabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olsa da uygulama içi satın almalar içermektedir.

Pusula GPS Sensör Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Android işletim sistemine sahip mobil cihazınıza Pusula GPS Sensör uygulamasını Play Store aracılığıyla indirebilirsiniz. Android sürümünün 4,0 üzeri versiyonlarında kullanılabilen Pusula GPS Sensör uygulamasını indirirken cihazınızdaki Android sürümüne mutlaka bakın. Play Store’de arama bölümüne uygulama adını yazarsanız; kolaylıkla indirme işlemini başlatabilirsiniz. Küçük boyutlu program saniyeler içinde cihazınıza inmiş ve kullanıma hazır olacaktır.

247 kez indirildi
Pusula GPS Sensör Android indir için YORUM YAZIN