sisli escort

Pro Evolution Soccer 2019 indir

Pro Evolution Soccer 2019 indir

Pro Evolution Soccer 2019 indir
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiKonomi
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

PES 2019 indir, Pro Evolution Soccer 2019 olarak açılan PES 2019 oyunu, binlerce kişi tarafından merakla beklenen oyunlar arasında yer almaktadır. Özellikle 2013 yılından sonra FIFA serisinin arkasından kalmaya başlayan oyunun 2019 versiyonu ile çok daha profesyonel, çok daha başarılı şekilde hazırlandığı göze çarpmaktadır. Oyun geliştirici ve yapımcısı olan Konami, oyunun 2019 yılında en çok ses getiren oyunlardan biri olacağı yönünde iddialı bir ifade kullanmaktan da kaçınmamaktadır.

Pro Evolution Soccer 2019 Oyunu

PES 2019 orijinal şekilde satın alınması gereken oyunlardan bir tanesidir. Orijinal versiyonu satın aldığınızda ne bilgisayarınıza indirmekte ne de kullanım sürecinde herhangi bir sıkıntı yaşamanız mümkün değildir. Bunun yanında bilgisayarınızın gerçekten PES 2019 oyunu kaldırmaya yetecek donanımı olduğundan da emin olmanız gerekmektedir.

Windows işletim sistemine sahip masaüstü bilgisayarlar ve laptoplar için tasarlanan oyun birkaç dakika içinde inmekte ve hızlıca kullanılmaya başlanmaktadır.

PES 2019 Oyun Özellikler

PES 2019 oyunun dikkat çeken ilk nokta David Beckham olmaktadır. Oyuncu ile yapılan anlaşmanın neticesinde en gerçekçi aşamalar aşılmış ve karakterin ciddi anlamda başarılı futbolcuya benzemesi sağlanmıştır. Bunun yanında oyunun bilhassa futbol oynama noktasında çok büyük yol kat ettiğini söylemek mümkündür Oynanışta yer alan gerçekçilik pek çok açıdan büyük bir avantaj kazandırmaktadır. Bununla beraber geliştirile grafiklerle beraber oyunun 4K HDR desteğine sahip olduğunu söylemek de mümkün olmaktadır.

402 kez indirildi
Pro Evolution Soccer 2019 indir için YORUM YAZIN