sisli escort

GTA 5 Para Hilesi indir

GTA 5 Para Hilesi indir

GTA 5 Para Hilesi indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.28 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (2.28 MB)

GTA 5 para hilesi indir, oyun indirilmeye başladıktan kısa süre sonra keşfedilmiştir. Dünya genelinde milyonlarca seveni olan Grand Theft Auto oyunu, serinin son oyununu da devreye soktuktan sonra hemen çalışmalar başlamıştır. GTA oyununu keyifli kılan detaylardan bir tanesi de hileleridir. Doğru şekilde öğrenildiğinde hilelerin oyunda büyük avantajlar kazandırdığı da görülmektedir. Özellikle para hilesi bu bakımdan çok büyük kolaylık sağlamaktadır.

GTA 5 para hilesini yapabilmek için hilenin kodlarını bilmek ve giriş yapıp kullanmak gerekmektedir. Kısa içerisinde keşfedilen bu hile aslında bir çeşit oyun hatası olarak adlandırılabilmektedir.

GTA 5 Para Hilesi Bul

GTA 5 para hilesini kullanabilmek için öncelikle nasıl devreye sokulacağını bilmeniz gerekmektedir. Oyunda yer alan haritaya göz gezdirdiğinizde Paleto Bay bölgesinin altında bir yere gitmek gerekmektedir. Sonrasında buraya denizaltı ya da botla gidip en derinine inilmelidir.

Suyun altına indiğinizde sizi batmış bir uçak bekliyor olacaktır. Uçakta ise hazine kutusu dikkatinizi çekecektir. İçerisinde 12 bin dolar olan bu hazine kutusunu açmanız gerekmektedir.

Tam olarak hazine kutusunu aldıktan sonra karakter değişikliği yapmanız yeterlidir. Ne kadar sık karakter değiştirirseniz o kadar paranız olmaktadır. Üstelik bunu yaparken herhangi bir sınırlama da söz konusu olmamaktadır. Oyun hilesini bulmak bu kadar basittir.

GTA 5 Para Hilesi Yenile

GTA 5 oyununda para hilesi yapabilmeniz için ekstra bir uygulamaya ya da program şifresine gerek yoktur. Oyunun bulundurduğu hata nedeniyle dilediğiniz gibi para bulabilmek ve oynayabilmek gibi bir şansınız bulunmaktadır.

Oyun hilesinde dikkat çeken önemli nokta ise sınırsız şekilde yenilenebilmesidir. İlk kez 3 ayrı karakter olduğu için her karakter geçişinde oyunun size verdikleri yenilenmektedir. Dolayısıyla oyuncu her seferinde karakterler arası geçiş yaparak oyun hilesini tekrar aktif kılabilmektedir.

GTA 5 Para Hilesi Kullan

Oyun hilesi listesi henüz çok kalabalık olmayan ancak gün geçtikçe geliştirilen GTA 5 oyununda en çok işe yarayan hilelerden biri para hilesidir. Oyunda verilen görevleri yerine getirme, satın alabilme işlemlerini tamamlama bakımından para hilesini keşfedip kullanmak her zaman daha pratik olmaktadır. Bu şekilde oyunda ilerlemek biraz daha basit olabilmektedir.

Gta 5 oyununun orjinal sitesi: https://www.rockstargames.com/V/

5304 kez indirildi

GTA 5 Para Hilesi indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Anonim dedi ki:

  yalancı

 2. Anonim dedi ki:

  lan hani para hilesiydi salak
  bunu canım isteyerek yazdım

 3. adar dedi ki:

  aasdda

GTA 5 Para Hilesi indir için YORUM YAZIN