sisli escort

Granny 2 indir

Granny 2 indir

Granny 2 indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu32.9 MB
ÜreticiDVloper
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (32.9 MB)Android için indirApk indir

Granny 2 indir, Granny popüler korku oyunlarından bir tanesidir ve DVloper tarafından geliştirilmiştir. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan oyunda, uygulama içi satın almalar mevcuttur. Granny ismi, oyundaki korkunç büyükanneyi temsil eder. Oyun içinde sessiz ve kontrollü olarak 5 gün içinde rehin tutulduğunuz evden kaçmanız gerekiyor. Granny isimli büyükanne karakteri sezgileri yüksek ve ses algısı iyi bir karakter. Dolayısıyla kaçışınız düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir.

Granny Nasıl İndirilir?

Granny oyununu mobil cihazlarınıza indirerek ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Uygulama içi satın almaları almanız zorunlu olmadığından oyunu tamamen ücretsiz oynamanız mümkündür. Uygulama marketinde arama bölümüne Granny yazarak oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. Küçük boyutlu oyun saniyeler içinde cihazınıza indirilmiş olacaktır.

Granny Nasıl Oynanır?

Oyuna büyükanne evinde hapsedilmiş durumda başlarsınız ve amacınız 5 gün içinde evden kurtulmak. Granny, ev içinde kaçma planlarınız sırasında sizi görürse ya da en ufak bir ses duyarsa yanınıza gelecektir. Saklandığınız yerde sizi bulursa da öldürecektir. Dolayısıyla hem çok iyi saklanmalı hem çok sessiz kaçmaya çalışmalısınız. Ev haritasından faydalanarak kaçınızı planlayabilirsiniz. Beş gün içinde kaçışınızı tamamlayamazsanız; ölürsünüz ama kaçarken yakalanırsanız; koşarak kurtulma şansınız var. Oyuna heyecan katmak isterseniz; ufak sesler çıkarıp ardından kaçmayı deneyebilirsiniz. Ses çıkarırsanız ve yakalanırsanız; büyükanne sizi dövecektir ama başlangıç anına döneceğiniz için bir gün daha şansınız olacak. Böylece bir günü kaçmak için tekrar değerlendirebilirsiniz.

4312 kez indirildi

Granny 2 indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Anonim dedi ki:

  teşekkürler

 2. Anonim dedi ki:

  Çok güzel bir oyun

 3. Anonim dedi ki:

  Ender bende gamers türk kanalında izledim

 4. ender dedi ki:

  ben granny 2 çok seviyorum gamers turk kalanında izledim

Granny 2 Oyunu APK indir için YORUM YAZIN