sisli escort

Google Chrome

Google Chrome

Google Chrome
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu64.1 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (64.1 MB)Android için indirApk indir

Google Chrome Hızlı Güvenli internet tarayıcısı

Google Chrome apk indir, internette hızlı ve güvenli şekilde gezinmeyi mümkün kılan ücretsiz mobil tarayıcıdır. Google Chrome bugün android işletim sistemli cep telefonlarının birçoğunda kendiliğinden yüklü olan Google Chrome uygulaması aynı zamanda güvenli internet gezintisi vaat etmektedir. Telefonunuzdan giriş yapmanız halinde sizin için uygun olan sitelerle uygun olmayan siteleri size haber veren bir sisteme sahiptir.

Milyarlarca kişi tarafından kullanılan Google Chrome uzun zamandır kullanılan en popüler uygulamadır. Android işletim sistemine sahip cep telefonlarınıza ve tabletlerinize bu tarayıcı uygulamasını indirebilirsiniz. Hızlı ve pratik şekilde internette gezinebilmenizi mümkün kılacaktır.

Google Chrome Özellikleri

Google Chrome mobil tarayıcı uygulaması sayesinde günün herhangi bir saatinde internette gezinti keyfi sürebilirsiniz. Herhangi bir ücret kesintisi yapmayan uygulama yalnızca oturum açmanızı istemektedir. Oturumunuzu açtıktan sonra internette kendi adınıza girip dilediğiniz gibi film izleyebilir, alışveriş yapabilir, merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Google Chrom apk konumsal verilerden yararlanan uygulama bulunduğunuz alana öncelik vererek araştırmalarınızı kolaylaştırmaktadır. Ayrıca gizlilik modu sayesinde Chrome üzerinden istediğiniz gibi anonim gezinti hakkı elde edebilirsiniz.

 

2933 kez indirildi
Google Chrome Android (Apk) indir için YORUM YAZIN