sisli escort

Garena Free Fire Apk

Garena Free Fire Apk

Garena Free Fire Apk
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu393 MB
ÜreticiGARENA INTERNATIONAL
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

Garena Free Fire Apk indir, Savaş oyunu denince akla ilk gelen Android oyunlardan biri olan Garena Free Fire, mobil alandaki en iyi oyunlardan bir tanesidir. 10 dakikalık dövüş maçları sonrasında kendinizi ıssız adada bulabilirsiniz. Diğer 49 kişinin de bu şekilde ıssız adaya gelmesiyle ucu bucağı olmayan haritada yaşam mücadelesine başlarsınız. Siper almak, kamuflaj kullanmak hayatta kalman için korunmanız sağlayabilir. Diğer 49 oyuncuyu tuzağa düşürüp aradan çıkararak oyundan eleyebilir ve hayatta kalabilirsiniz. Garena Free Fire savaş oyunu orijinal savaş meydanıyla dikkat çekmektedir. Oyun Android işletim sistemli cihazlara indirilerek oynanabilir.

Garena Free Fire Özellikleri

Garena Free Fire apk oyununda gittiğiniz adada silahları arayabilir ve hayatta kalmak için kullanabilirsiniz. Haritayı takip ederek paraşütle bırakılan teçhizat sandıklarını almayı unutmamalısınız. Sandıklara giderken bomba yağmuruna dikkat etmenizde fayda var. Oyunda 4 kişilik birlikler oluşturabilirsiniz. Kurduğunuz takımla oyun içinde sohbet edebilirsiniz. Hatta sesli sohbetle daha hızlı iletişim kurabilirsiniz. Oyunun ara yüzü kolaydır ve hızlıca kullanılabilir. Akıcı ve kaliteli oyun grafiklerinden mobil uygulama olmasına rağmen vazgeçilmemiştir.

Garena Free Fire Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Garena Free Fire oyununu Android işletim sistemine uygun uygulamalar içeren uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Oyun çok büyük boyutlu olmadığından hızlıca cihazınıza iner ve kurulum gerektirmeden oynanabilir. Oyunu indirdiğinizde ekranda oyunun kısa yolunu görebilirsiniz. Tıkladığınızda oyunu başlatıp kurulum gerekmeden hemen oynamaya başlayabilirsiniz

Garena Free Fire oyunu
1383 kez indirildi

Garena Free Fire Apk Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Free dedi ki:

    Çok iyi oyunn

Garena Free Fire Android Apk Oyunu indir için YORUM YAZIN