Yandex.Store Apk indir

Yandex.Store Apk indir

Yandex.Store Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.75 MB
ÜreticiYandex
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (6.75 MB)Apk indir

Yandex.Store apk indir, android uygulama indirmek için doğru bir kaynak arayanlara hitap etmektedir. Birçok uygulamaya ev sahipliği yapan mobil market uygulaması aradığınızı bulabilmenizi mümkün kılmaktadır. Hem aradığınızı bulma hem kısa sürede indirme konusunda oldukça başarılıdır. Bunun yanında uygulamalara verilen puanlar, yapılan yorumlar da sizi yönlendirebilmek adına oldukça başarılı kabul edilebilir.

Bünyesinde birçok uygulama bulunduran Yandex.Store size hitap eden önerilerde de bulunmaktadır. Gelişmiş arama bölümü ile istediğinizi ararken işinize yarayacak diğer uygulamaları da görmeniz konusunda yardımcı olmaktadır. Kolayca kullanılabilmesi bu açıdan çok avantajlı kabul edilebilir.

Yandex.Store İndir

Yandex.Store indirmek için android cihazınızın mobil uygulama marketine girebilirsiniz. İndir dedikten hemen sonra indirip arkasından aç diyerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Girdikten sonra size ait bir hesabın olması gerekmektedir. Arkasından istediğiniz uygulama her ne ise birkaç dakikada kolayca indirebilirsiniz. Yandex indirip kullananlar uygulama marketi versiyonundan da memnun kaldığını söylemektedir. Kolay bir arayüzü olduğu için zaman kaybettirmeden istenileni bulabilmeyi mümkün kıldığı görülmektedir. Yandex.Store bu özellikleriyle popülerliğini her geçen gün arttırmaktadır.

1238 kez indirildi
Yandex.Store Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN