Yandex.Navigasyon Apk indir

Yandex.Navigasyon Apk indir

Yandex.Navigasyon Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu103.2 MB
ÜreticiYandex
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Android için indiriOS için indirApk indir

Yandex.Navigasyon apk indir, Yandex.Navigasyon Türkiye’nin ilk gerçek zamanlı android harita uygulaması olma özelliğini taşımaktadır. Yandex.Navigasyon Haritaya ihtiyacınız olduğu zaman bulunduğunuz konumu tespit eden dilediğiniz yere yönlendiren bu Yandex navigasyon uygulaması ile işleriniz çok daha hızlı gerçekleşebilir. Dilediğiniz an harita uygulamasını açarak yerinizi tespit edebilir, aradaki mesafenin ayarlanmasını sağlayabilir, gideceğiniz yerin civarında olan büyük küçük pek çok market, hastane, postane, eczane, işletme tespitlerinde bulunabilirsiniz.

Anlık trafik durumuna göre sizi yönlendiren navigasyon uygulaması aynı zamanda alternatif yollar da sunmaktadır. Sizin için ideal olan en kısa mesafeyi hesap etmektedir. Yaya ya da araçlı şekilde ulaşmak istediğiniz yer here ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

Yandex.Navigasyon İndir

Yandex.Navigasyon indirmek birkaç dakikalık bir işlemdir. Herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan tamamıyla ücretsiz şekilde uygulamayı indirip kullanabilmek mümkündür. Bunun yanında uygulamanın kullanım konusunda kolay bir arayüze sahip olması da birçok kişinin memnun olmasını sağlamaktadır.  Her yaştan kullanıcı birkaç dakika içerisinde istediği yeri bulma ve ulaşma hizmetinden yararlanabilmektedir. Yandex’in sunduğu bu navigasyon uygulaması ile gitmek istediğiniz her yere daha kolay gidebilmeniz mümkündür.

918 kez indirildi
Yandex.Navigasyon Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN