Yandex Browser Apk indir

Yandex Browser Apk indir

Yandex Browser Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu70.6
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (70.6)Android için indirApk indir

Yandex Browser apk indir, Android Mobil cihazlarınızda hızlı güvenli tarayıcı arayanlar için Google Chrome alternatif olarak Yandex Browser tarayıcısı gelmektedir. Hayatımıza girmesiyle popüler olması çok kısa bir süreç içinde gerçekleşmiştir. İlk olarak Windows bilgisayarlar için geliştirilen uygulama kısa süre içinde Android işletim sistemli mobil cihazlarda da kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yandex Browser apk, isminden de anlaşılabileceği gibi bir web tarayıcısıdır. Bağlantı hızını her zaman ön planda tutan reklamlarla kendini tanıtmayı ve ilgi çekmeyi başarmış olan Yandex Browser kocaman dünyasıyla bir web tarayıcısından daha fazlasıdır. Yandex Browser mobil uygulamasını Android 4,0 ve üzeri akıllı telefonlarınızda, tabletlerinizde kullanabilirsiniz.

Yandex Browser Özellikleri

Android Yandex Browser, farklı ve şık ara yüzü ile oldukça kullanışlı bir web tarayıcısıdır. Entegre edilmiş arama fonksiyonlarıyla dikkat çeken Yandex Browser, her zaman hızla ön planda olmuş bir tarayıcıdır. İnternette güvenle ve hızlı gezinti yapmak için kullanabileceğiniz Yandex Browser mobil uygulamasında Türkçe dil desteği de vardır. Uygulamada arama bölümü hazır yanıtları oldukça kurtarıcıdır. Arama sonuçları video, görsel, haber şeklinde kategorilerle karşınıza çıkıyor ve işleriniz biraz daha kolaylaşıyor. Üstelik yazmadan sesli arama yaparak da aradıklarınıza ulaşabilirsiniz. Turbo teknolojisiyle geliştirilen mobil web tarayıcı uygulaması, özellikle internet hızı yavaş olanların imdadına yetişiyor.

Yandex Browser Nasıl İndirilir?

Yandex Browser‘ı Android işletim sistemli cihazınıza indirmenin en hızlı ve kolay yolu Play Store’den uygulamaya ulaşmaktır. Herhangi bir ücret ödemeden saniyeler içinde indirme işlemini tamamlayabilir ve tarayıcı kullanmaya başlayabilirsiniz.

1120 kez indirildi
Yandex Browser Android Apk indir için YORUM YAZIN