Yaani indir

Yaani indir

Yaani indir
LisansÜcretsiz
DilTurkcell
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indiriOS için indir

Türkçe Yerli Arama Motoru Yanii Uygulaması

Yaani indir, Turkcell alternatif arama moturu olarak mobil cihazınızda bulunan tarayıcılardan memnun kalmadığınızda alternatif olarak düşünebileceğiniz Yaani Türk yapımı uygulamadır. Tamamıyla ücretsiz şekilde hizmet sunan uygulama, kullanıcılara çok yönlü fayda sağlamaktadır. Hem herhangi bir bedel ödemeden kullanabilir hem de cihazınızda çok fazla yer kaplamadan yeni bir tarayıcı sahibi olabilirsiniz.

Turkcell tarafından hazırlanan ve piyasaya sunulan Yaani uygulaması, binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Sadece Turkcell hat sahipleri değil aynı zamanda diğer operatör müşterileri de bu uygulamayı tercih edebilmektedir.

Yaani Özellikleri

Yaani arama motoru uygulaması; bulunduğunuz konuma bağlı hava durumu öğrenme, yol ve trafik hakkında fikir sahibi olma, size en yakın hastane, eczane gibi adresleri bulup gösterme özelliklerine sahiptir. Ayrıca aradığınız restoran, otel, sinema gibi belli merkezleri de bu yanii arama motoru uygulaması sayesinde kolayca bulabilirsiniz.

Güncel haberlere anında ulaşabilmenizi sağlayan Yaani aynı zamanda Turkcell üyesi olanlara 1 haftalık 1 GB bedava internet de vermektedir. Bu bakımdan numaranız Turkcell ise internet ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Birkaç dakika içince cihaza inen uygulama son derece sade bir arayüze sahiptir. Bu bakımdan kullanımı da oldukça kolaydır. webten https://www.yaani.com.tr/ adresinden direk kullanmaya başlayabilirsiniz.

1704 kez indirildi
Yaani Android Apk Arama Motoru indir - indirZip için YORUM YAZIN